Można już kupić Samsunga Galaxy Alpha

Samsung Galaxy Alpha to jeden z ciekawszych modeli tej firmy. Wyróżnia się między innymi bardzo mocnymi parametrami, wygodnymi wymiarami (4,7 cala) i metalową obudową. Można go kupić już w sieci Carphone Warehouse w sprzedaży detalicznej.

Premiera miała miejsce wczoraj, czyli 12 września. Model można kupić za 33 funty miesięcznie w ofercie na abonament. Jest dostępny w kilku ciekawych kolorach, między innymi w ekskluzywnym morskim niebieskim.

Ten smartfon jako pierwszy model od Samsunga otrzymał metalową obudowę, która pozwoliła na uzyskanie niezwykle cienkiej ramki wokół ekranu. Wyświetlacz jest nieco mniejszy niż w Galaxy S5, który służył do jego stworzenia, jednak wiele osób twierdzi, że to plus tego modelu. Można w nim korzystać także z czytnika odcisków palców, który służy między innymi do odblokowywania go. Ciekawą opcją jest wykorzystanie czytnika do potwierdzania transakcji PayPal i autoryzowania przelewów bankowych. Model wyposażono też w ciekawą aplikację o nazwie S Health, która służy naszemu zdrowiu.

Dodaj komentarz