Gadający Kot Tom na telefon

Gadający kot Tom

Talking Tom Cat

Tę grę pobrano już ponad 350 mln razy, jest jedną z najpopularniejszych gier w sklepie Google. W grze wchodzimy w różne interakcje z kotem Tomem. Może po nas powtarzać to co mówimy do głośnika lub możemy się z nim pobawić. Możemy go szturchać, karmić ostrą papryczką lub stuknąć w głowę aż zobaczy gwiazdki.

My Talking Tom

My Talking Tom

Gadający kot Tom to gra rekreacyjna w której opiekujemy się nad wirtualnym kotem. W grze czeka na nas mnóstwo zadań ale za to gra dostarcza nam mnóstwa świetnej zabawy i rozrywki. Autorzy przygotowali dla nas mnóstwo atrakcji które sprawiają że w produkcji tej spędzimy dużą ilość czasu. Oprawa graficzna stoi na bardzo wysokim poziomie przez co nie możemy jej niczego zarzucić.

W grze znajdziemy 10 dodatkowych mini-gier oraz 1000 kombinacji futra dla Toma. Kot prezentuje w trakcie gry różne emocje takie jak: szczęście, głód, senność znudzenie.

Nazwa aplikacji: My Talking Tom

Talking Tom Cat 2

Talking Tom Cat 2

Talking Tom Cat 2 jest kolejną mobilną dawką energii, dla każdego. Aplikacja rozbawia i doskonale poprawia humor Tobie i twojemu dziecku. Kot Tom reaguje na dotyk, oraz powtarza wszystko co mówisz w zabawny sposób. Dotykając w poszczególne elementy na ekranie, możesz spodziewać się zabawnych reakcji kotka. Zobaczysz śmieszne perypetie Toma i jego sąsiada Bena.

Obecna wersja posiada wiele możliwości;

  • Możesz dowolnie dostosowywać wygląd Toma, kupować mu akcesoria mundury, kapelusze, okulary
  • Wykorzystaj opcje zmiany ubioru na policjanta, pirata, budowlańca lub kowboja
  • Możesz robić zakupy monetami złota
  • Każdego dnia dostajesz 25 złotych monet po otwarciu aplikacji
  • Głaskając brzuch lub głowę Toma usłyszysz mruczenie
  • Naciskając przycisk ‘’Fart’’ zobaczysz jak Tom trzyma się za nos, czując prutnięcie Bena
  • Wiele innych efektów po naciśnięciu guzików.

Podczas uruchamiania aplikacji po raz pierwszy pobiorą się dodatkowe MB, mające na celu najlepszą jakość grafiki dla Twojego urządzenia.

Nazwa aplikacji: Talking Tom Cat 2

Talking Tom Gold Run

Talking Tom Gold Run

Talking Tom Gold Run to kolejna z gier, której bohaterem jest gadający kot Tom. W tej grze wcielamy się w Toma lub Angelę, niestety nasz bohater został okradziony i rusza w pościg za złodziejem przy okazji zbierając złoto, które można przeznaczyć na wybudowanie wymarzonego domu. Pościg nie jest łatwy, przedzieramy się przez różne światy, musimy omijać i przeskakiwać przeszkody, których jest co raz więcej.

Talking Tom JetSki

Talking Tom Jetski

Wybieramy sobie ulubionego bohatera, Toma lub Angelę i stajemy do wyścigu na skuterze wodnym. Płynąc staramy się zebrać jak najwięcej gwiazdek, musimy także uważać na przeszkody, niektóre trzeba ominąć, inne możemy przeskoczyć.

1 komentarz do “Gadający Kot Tom na telefon”

Dodaj komentarz