MyPhone Iron i Fun 3 – nowości

Do sprzedaży weszły kolejne modele smartfonów od fimy myPhone – są to tym razem modele Iron i Fun3. Można je już zamówić na stronie producenta. Model Iron wyróżnia się tym, że do jego budowy wykorzystano bardzo trwałe materiały (tworzywo sztuczne + szkło hartowane), dzięki czemu będzie mógł wytrzymać znacznie większe obciążenia, niż zwykły smartfon. Jego bateria ma pojemność 2300 mAh, ale dużym minusem są jego parametry. Wyświetlacz ma zaledwie 3,5 cala i rozdzielczość HVGA. Można go kupić za nieco poniżej 400 zł. Plusem jest bardzo ciekawa, wzmocniona obudowa, która na pewno będzie się wyróżniala spośród setek innych modeli.

Smartfon myPhone Fun 3 można kupić za 450 zl, posiada ekran większy o jeden cal, procesor Mali 400 i 8 GB ROM. System operacyjny w tym modelu to Android 4,4 KitKat. Smuci niska wydajność baterii, która ma jedynie 1800 mAh. W przypadku tego modelu w zestawie dostajemy przydatny gadget, którym jest słuchawka łącząca się ze smartfonem przez Bluetooth. Design tego modelu jest tradycyjny.

1 komentarz do “MyPhone Iron i Fun 3 – nowości”

  1. IRON trochę ekscentryczny, dla określonej grupy klientów, znajdzie zwolenników wśród ludzi uprawiających sporty albo pracujących w trudnych warunkach.
    Natomiast Fun3 to tradycyjny smartfon wyróżniający się niską ceną i jak najlepiej dobranymi podzespołami gwarantującymi wydajne działanie… dla nastolatków będzie w sam raz 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz