MyPhone Luna – dobra jakość w przyzwoitej cenie

Smartfony myPhone są nieco dziwnie postrzegane w Polsce. Dla niektórych są znacznie lepszym rozwiązaniem, niż modele Samunga czy LG, natomiast dla innych osób ich zakup jest ryzykowny.

Sporym powodzeniem cieszy się model myPhone Luna, który kosztuje około 700 złotych i ma ekran 5,5 cala 1280 na 720 pikseli. Procesor to MediaTek ARM Cortex A7 1,5 GHz, można korzystać też z 1 GB RAM, łączności 3G, 8 GB pamięci na dane i slotu na karty pamięci. Aparat w tym modelu ma 8 MP i 2 MP, natomiast pojemność baterii wynosi 2400 mAh.

Smartfon o dziwo jest wykonany z połączenia plastiku dobrej jakości i aluminium, ale jego matowa obudowa szybko się rysuje. Dodatkowo smartfon jest dość kanciasty.

Wyświetlacz ma niezłe parametry i jest taki sam, jak w dobrze znanym Note 2. Według testów na stronach internetowych, wyświetlacz sprawdza się idealnie wtedy, gdy nie oglądamy go pod lupą, czyli nie ma z nim żadnych problemów. Największym minusem jest mała ilość pamięci, jednak można to zmienić dzięki karcie pamięci. Podsumowując – smartfon oferuje podobne możliwości, co inne modele w tej samej cenie.

Dodaj komentarz