Najlepsze aplikacje pocztowe na Androida

Niemal każdy smartfon z Androidem posiada domyślnie wgrany jakiś program do obsługi wiadomości e-mail. Nie warto jednak korzystać z kiepskiej aplikacji, jeśli można ściągnąć za darmo oprogramowanie, które znacznie ułatwi nam wysyłanie i odbieranie wiadomości e-mail. Poniżej przedstawiamy listę czterech aplikacji, które znakomicie z tym sobie radzą.

unnamed

Mail Droid dostępny jest w wersji bezpłatnej lub płatnej. Cena za tą drugą wynosi około 18 dolarów. Program pozwala na pobieranie wiadomości e-mail ze wszystkich serwisów, które są używane w Polsce. Ułatwia i umożliwia sprawdzanie pisowni, odczytywanie załączników na kartę SD, chronienie programu za pomocą hasła i wiele innych rzeczy.

unnamed unnamed

Kolejnym programem, który można dostać w dwóch wersjach jest Exchange by TouchDown. Kosztuje poniżej 20 dolarów i jest polecany szczególnie dla tych użytkowników, którzy do tej pory korzystali z programu Outlook. Wspiera on różne wersje systemu operacyjnego Android, można na nim korzystać zarówno na tablecie, jak i na smartfonie. Jego największą zaletą jest to, że integruje się z wyżej wspomnianym Outlookiem, dzięki czemu nie trzeba od nowa tworzyć bazy kontaktów i telefonów. Na uwagę zasługuje także świetne wsparcie techniczne od twórców aplikacji.

unnamed

Jeśli szukasz świetnego programu, a nie masz zamiaru płacić za niego, polecamy Ci K9 Mail. Wspiera on wiele formatów wiadomości, a wsparcie bez problemu otrzymamy na forum programu. Dla użytkowników skrzynki Yahoo dobrym wyborem jest też zainstalowanie programu Yahoo! Mail, który oferuje ciekawe opcje odnośnie wysyłania wiadomości.

unnamed

Gmail to jedna z najważniejszych i najbardziej dopracowanych aplikacji pocztowych na Androida. Aby z niego korzystać, musisz założyć konto pocztowe na Gmail, ale możliwe jest też podpięcie pod niego innych skrzynek pocztowych. Ta opcja jest przydatna zwłaszcza w firmach. Gmail ma dopracowany algorytm, który zmniejsza ilość przychodzącego spamu, integruje się też z innymi usługami Google, takimi jak Google Plus. Aplikacja jest darmowa.

Dodaj komentarz