Najlepsze Aplikacje Selfie – Top 5 aplikacji na Androida

Młodzież oraz osoby, które znają się na technologii swoich urządzeń mobilnych, od lat gustują w selfie, czyli prościej ujmując – w strzelaniu sobie mobilnych fotek.

Aplikacje tego typu stają się bardziej popularne z każdym upływającym dniem, a Google Play Store aż ugina się pod szerokim wachlarzem wyboru. Nawet firma Apple uznała ten fenomen, udostępniając na stronie App Store dział pod nazwą „Sharing Selfies”.

Nie tracąc czasu, stworzyliśmy dla Was listę pięciu najlepszych aplikacji tego typu, które możecie śmiało wykorzystywać przy pomocy smartfonów lub tabletów.

A więc, aparat do ręki i… uśmiech!

snpshh

Snapchat

Przy pomocy selfie można uchwycić esencję danej chwili w jej całej niedoskonałej krasie. Przechowywanie fotek tego typu może po latach odbić się czkawką w postaci zakłopotania spowodowanego tymi spontanicznymi ‘arcydziełami’. Dlatego też, aplikacja taka jak Snapchat jest wprost idealnym rozwiązaniem. Dzięki niej możemy robić zdjęcia, dzielić się nimi, a następnie patrzeć jak znikają na zawsze.

camzoomm

Camera ZOOM FX

Pstrykanie selfie może być bardzo uciążliwe, zwłaszcza wtedy, gdy chcemy wcisnąć w mały kadr dużą liczbę osób. Tutaj na ratunek przychodzi nam Camera ZOOM FX. Ta zmyślna aplikacja umożliwia nie tylko edycję pożądanych fotek, ale posiada też pewną bardzo atrakcyjną opcję. Mamy tutaj okazję do tego, aby pstrykać nasze zdjęcia używając klaśnięcia dłoni, albo krzyku. Całkiem użyteczne rozwiązanie.

perf3665

Perfect365: Best Face Makeup

Przyznajemy, że robienie sobie zdjęć przy pomocy frontowej kamery telefonu jest bardzo wygodną sprawą. Jednakże, fotki tego typu rzadko kiedy ukazują nas z jak najlepszej strony. Dzięki aplikacji Perfect365: Best Face Makeup, nie będziemy musieli dłużej martwić się tą niedogodnością. Aplikacja oferuje wygładzanie wszystkich niedoskonałości, przekształcając naszą aparycję w wysoce reprezentatywny styl.

candcamm

Candy Camera for Photoshop

Candy Camera to bardzo użyteczna aplikacja, która pozwala na upiększanie naszych zdjęć za pomocą tylko jednego dotyku. Funduje nam przy tym niemalże całkowitą metamorfozę. Usuwa skazy, nakłada makijaż, a nawet może nas wizualnie odchudzić. Co więcej, wszystkie czynności wykonywane są z udziałem genialnie intuicyjnego interfejsu. Definitywnie, aplikacja godna polecenia, szczególnie dla osób, które pragną wyglądać jak z pierwszej strony ekskluzywnego czasopisma.

slll

Selfie Studio: Flash Camera

Najczęściej występujący problem w kwestii kamer zamontowanych w przedniej części telefonu – jest brak lampy błyskowej. A to z kolei sprawia, że nasze fotki nie będą wyglądać zbyt zachęcająco. Jednakże, istnieje pewien lek na tą dolegliwość, który nosi nazwę Selfie Studio. Aplikacja wykorzystuje ekran naszego urządzenia, aby rozświetlić obszar, który mamy zamiar umieścić w kadrze. Co więcej, możemy nawet wybrać kolor, który będzie nam odpowiadać najbardziej.

Dodaj komentarz