Najlepsze Aplikacje Tenisowe – Top 5 aplikacji na Androida

Zainspirowani międzynarodowymi mistrzostwami Francji w tenisie, tzw. French Open; postanowiliśmy zabrać się za stworzenie listy aplikacji opartych na tym prestiżowym, białym sporcie.

Dzięki temu, będziecie mieć okazję nie tylko do tego, aby pokibicować Waszemu faworytowi, siedząc jak na kolcach i czekając, aż zdobędzie kolejny punkt. Będziecie też mieli szansę na to, aby przeniknąć do wirtualnego świata cyfrowych kortów, gdzie sami będziecie mogli stanąć na najwyższym stopniu tenisowego podium. Pod warunkiem, oczywiście, że Wasz telefon posiada doskonałą aplikację tenisową.

W związku z tym, zwiedziliśmy korty całego świata, aby móc wybrać dla Was te, które zasługują na złoty medal – 5 najlepszych aplikacji tenisowych na Androida.

Chwyćcie w dłoń rakietę, załóżcie na głowę opaskę i przygotujcie energetyzujące drinki, ponieważ czeka Was szalona gonitwa za piłką na pięciu najbardziej prestiżowych kortach cyfrowej rzeczywistości.

VirtuaTenis

Virtua TennisTM Challenge – Wirtualny Tenis Ziemny

Jedna z najbardziej popularnych serii tenisowych w końcu wylądowała w samym środku białych linii androidowego kortu. Aplikacja otrzymała świetne recenzje od całej masy zadowolonych użytkowników. Co więcej, jeżeli korzystacie z Xperia Play, macie idealną okazję do tego, aby uzyskać pełne korzyści oferowane przez Virtua Tennis Challenge. Jest to z pewnością wartościowa pozycja pośród należących do tej serii aplikacji.

TennisMath

Tennis Math – Tenisowa Matematyka

Jeżeli macie możliwość wkroczenia na prawdziwy kort w przerwach pomiędzy rozgrywaniem wirtualnych meczów, to powyższa aplikacja z pewnością pomoże śledzić Wasze wyczyny rakietą w najmniejszych szczegółach. Dlatego też, jeśli już wprowadzicie w aplikację wszystkie swoje statystyki, będziecie mieli możliwość przesłania ich bezpośrednio na swój Twitter, udowadniając wszystkim swoje nieprzeciętne, tenisowe talenty.

Gachinko

Gachinko Tennis – Retro-Tenis

Fundując miłośnikom tenisa kawał dobrej i utrzymanej w retro-stylu rozrywki, pikselowa aplikacja od MocoGame otrzymała bardzo pozytywne opinie od wielu osób korzystających z Google Play. I dopóki nie liczycie na szczegółową oprawę graficzną lub okrągłe piłeczki, macie ogromne szanse na to, aby czerpać czystą przyjemność śmigając pomiędzy białymi liniami oldskulowego kortu.

TableTenis

Virtual Table Tennis 3D – Wirtualny Tenis 3D

Tak tak, zdajemy sobie spawę z tego, że nie jest to tradycyjny tenis ziemny, a jedynie jego zminiaturyzowana, stołowa wersja. Jednakże, chodzi tutaj o to, że ta ‘mikro-tenisowa’ aplikacja dysponuje świetną dynamiką, a także cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników urządzeń z systemem Androida. Dlatego też, byłoby zbrodnią nie wspomnieć o tej zmyślnej aplikacji w naszym rankingu. Virtual Table Tennis 3D doczekał się już milionów pobrań, których liczba wciąż rośnie. Piłka w grze!

CrossCourtTennis

Cross Court Tennis – Tenisowe Rozgrywki

Refind Games stworzyło całkiem pokaźną pozycję, która obejmuje osiem różnych turniejów, 35 przeciwników, a także trzy różne powierzchnie tenisowego kortu. W przypadku Cross Court Tennis, nikt nie oskarży designerów o to, że skąpią na aspektach, które skutecznie podnoszą atrakcyjność tej aplikacji. Występuje tutaj nawet opcja automatycznej rozgrywki, jeżeli w pewnym momencie poczujecie, że opuścił Was sportowy duch.

Dodaj komentarz