Najlepsze Aplikacje Żywieniowe – Top 5 aplikacji na Androida

Niezależnie od tego, czy lubujemy się w spożywaniu kawioru i ostryg, czy też wcinamy o 02.00 nad ranem jakiegoś podejrzanego kebaba, wracając z piątkowej imprezy; każdy z nas musi zrobić miejsce w swoim życiu na bardziej lub mniej pyszne pożywienie.

Żywność posiada wiele zalet, takich jak jednoczenie różnych cywilizacji i przełamywanie barier geograficznych. Jednakże, może jednocześnie zafundować nam niestrawność, biegunkę lub niekontrolowane wybuchy gazów.

Jeżeli więc jesteście zainteresowani kulinarnym światem, to istnieje istne zatrzęsienie aplikacji żywieniowych na systemy Androida, które sprawią burczenie w Waszych żołądkach. Zerknijecie zatem na 5 naszych najlepszych typów w dziedzinie aplikacji żywieniowych na Wasze smartfony.

Złapcie za nóż i widelec, załóżcie śliniaczek i przygotujcie się na wspaniałą ucztę, którą Wasz brzuszek zapamięta na bardzo długi czas.

FruitNinja

Fruit Ninja

Zdrowe odżywianie jest bardzo zdrową opcją, jednakże, cała ta samo-dyscyplina może być nieco stresująca. Jeżeli perspektywa kolejnego dnia pożerania jabłek i pomarańczy zaczyna Was przygnębiać, to najlepiej wyżyć się na latających mango od Halfbrick Studios. Nic tak nie poprawia humoru, jak zamiana fruwającego arbuza w ciapatą papkę, fundując mu iście brutalną sieczkę.

ResStory

Restaurant StoryTM

Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o zarządzaniu własną restauracją, ale niestety, wszystko popsuła Wasza złośliwa alergia pokarmowa, to Restaurant Story może być tu dla Was świetną alternatywą wirtualną, która skutecznie zaspokoi Wasz apetyt. Zaprojektujcie własną restaurację i kartę menu, a następnie podzielcie się swoimi przepisami z bliskimi i przyjaciółmi. Tylko żeby nikt Was nie przyłapał na lizaniu Waszego smartfona.

FastFood

Fast Food Nutrition

Wszyscy wiemy, że fastfoody to śmierć w pigułce. Nasuwa się tylko pytanie: Jak bardzo szkodzi taka ‘żywność’? Powyższa, licząca kalorie aplikacja od FastFood.com odpowiada na pytania, na które tak naprawdę nikt z nas nie chce znać odpowiedzi. Czyli, dostarcza informacji żywieniowych ponad 300 różnych sieci fastfoodów oraz około 50.000 dań znajdujących się w menu. Aplikacja jest bardzo pomocna dla tych, którzy chcą się zdrowo odżywiać nie tylko w domu, ale i poza domem.

Caffeteria

Cafeteria Nipponica

Aplikacja od Kairosoft funduje nam aromatyczną ekscytację prowadzenia własnej restauracji, prosto na nasze smartfony. Cafeteria Nipponica to świetna, apetyczna zabawa w dziedzinie zarządzania własnym biznesem, która daje nam całkowitą kontrolę nad naszą wirtualną knajpką.

Epicuria

Epicurious Recipe App

Gdzie wylądowałby Makłowicz bez swojej niezawodnej książki kucharskiej? Prawdopodobnie przeglądałby ponad 28.000 przepysznych dań na zmyślnej aplikacji na Androida. Epicurious Recipe od Conde Nast Digital zawiera mnóstwo wspaniałych przepisów z czasopism takich jak Gourmet i Bon Appétit. Dzięki tej pokaźnej encyklopedii kulinarnej będziecie mogli znaleźć odpowiedni posiłek pasujący do danego nastroju.

Dodaj komentarz