Najlepsze Bijatyki Side-Scrolling – Top 5 gier na Androida

Członkostwo w dżentelmeńskich klubach, systematyczne korzystanie z siłowni i sauny, nieustanna i pieczołowita higiena całego ciała; sprawiają, że uważamy się za istoty cywilizowane. Jednakże, trzeba też zaznaczyć, że od czasu do czasu mamy ochotę na odrobinę fizycznego starcia.

Dla wszystkich osób, które nie mają zamiaru brać udziału w barowych przepychankach w piątkowe wieczory, przygotowaliśmy miłą alternatywę. I pomimo tego, iż gry z kategorii bijatyk typu side-scrolling były najbardziej popularne w latach 90-tych, to i tak nadal pozostają najlepszym wyborem dla każdego, kto pragnie spuścić swojemu przeciwnikowi wirtualne manto.

Podejmijcie odpowiednie środki bezpieczeństwa i spójrzcie w oczy pięciu najbardziej zatwardziałym gierkom, w których lawiny ciosów i kopniaków są na porządku dziennym. Bandaże na dłonie i ochraniacze na zęby pasują tutaj jak ulał.

Oto pięć najlepszych bijatyk side-scrolling na Androida.

samura2

Samurai II: Vengeance – Samuraj 2: Zemsta

Samurai II: Vengeance może i wygląda na pozór jak fantastyczna przygodówka 3D. Aczkolwiek, niech Was nie zmyli ten charakterystyczny, japoński styl. Gierka jest oldskulową bijatyką, w której będziemy lać naszych wrogów aż miło. Cecha szczególna, jaka wyróżnia ją na tle innych nawalanek, to bardzo piękna oprawa graficzna, która nie jest powszechnie stosowana w bijatykach side-scrolling.

thirdblade

Third Blade – Trzecie Ostrze

Jak większość gier na tej liście, Third Blade również zamaskowała swoje prawdziwe oblicze korzystając z kategorii RPGów akcji, w której znalazła swoje miejsce. Jednakże, gierka posiada wiele elemntów, które można śmiało zakwalifikować, jako starą dobrą bijatykę, gdzie wszystko sprowadza się do unicestwienia naszych wrogów. Cechy takie jak side-scrolling, zróżnicowane formy ataku oraz nacisk położony na śmiercionośne kombinacje – zmieniają Third Blade w świetną bijatykę.

advena

Advena – Pogromcy Zła

A oto i kolejna pozycja w rankingu, która kwalifikowana jest jako gra akcji RPG. Niemniej jednak, Advena, i ciałem, i duchem przypomina starej daty nawalanki side-scrolling, które nadal cieszą się wielkim zainteresowaniem. Wysiłki skupiono w tej grze wokół rozgrywki multiplayer. Dlatego też, mamy okazję do tego, aby nie tylko wybrać naszego ulubionego wojownika, ale możemy też połączyć siłę z drugim graczem i razem stawić czoła niebezpieczeństwu.

xmenn

X-Men – Mordercza Mutacja

Tutaj mamy dla Was klasykę gier arkadowych o tematyce mordobicia, która jest konwersją na Androida bardzo znanej gry z lat 90-tych. Przejmijcie kontrolę nad Waszym ulubionym X-manem, takim jak Wolverine, Colossus, czy Nightcrawler; i zafundujcie istną anihilację Sentinelom, super-maniakalnym mordercom oraz każdej ubranej w spandex postaci. Gierka przypadnie do gustu wszystkim fanom komiksowych rozrywek.

acthero

Super Action Hero – Bohater Akcji

Super Action Hero jest także gierką opartą na bijatyce side-scrolling. Jednak, pomimo swoich wielu szczególnych cech, gra wyróżnia się na tle podobnych jej bijatyk, głównie dlatego, ponieważ umożliwia nam dostosowanie kombinacji ciosów do własnych upodobań. Gra oferuje bardzo wiele misji i bardzo imponujący tryb dostosowywania kombosów, które wynoszą ją ponad wiele pokrewnych jej pozycji. Poza tym, jest wypełniona akcją i heroiczną rozgrywką.

Dodaj komentarz