Najlepsze Edytory Tekstu – Top 5 aplikacji na Androida

Pomysły często przychodzą nam do głowy w najmniej spodziewanych momentach. Dlatego też, koniecznym jest, aby wyposażyć się w aplikacje na Androida, które pozwolą na szybki i sprawny zapis naszych najskrytszych myśli.

Spójrzmy prawdzie w oczy: napisanie pełnego dokumentu korzystając z urządzenia z Androidem, jest bardzo niepraktyczne (aczkolwiek, wprawieni maniacy tabletów mogą być innego zdania). O wiele ważniejsza opcja naszych mobilnych gadżetów to taka, która pozwala nam na edycję dokumentu, jaki uprzednio został opracowany przy użyciu komputera PC.

Poniższych pięć aplikacji góruje w kwestii edytorów tekstowych, umożliwiając nam późniejszy wgląd w dokument, jak również i samą edycję. Przyjrzyjmy się więc bliżej pięciu najlepszym edytorom tekstu na Androida.

Nie pozostaje nam teraz nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na inspirację.

googledrv

Google Drive

Google Drive nie jest tylko zwyczajną przechowalnią. W zasadzie, aplikacja jest bardzo pomocna przy różnego rodzajach zabaw z tekstem. Mamy tutaj wiele opcji do zastosowania, między innymi: tworzenie tekstu, czy edycję dokumentów tekstowych. Co więcej, istnieje tu również opcja, która synchronizuje każdą zapisaną literę razem z naszym kontem Google. Aplikacja jest bardzo przydatna i może nam rozgryźć niejeden twardy orzech.

kingsft

Kingsoft Office 5.6.1 (Free)

Jeżeli często macie do czynienia z tworzeniem, edytowaniem i udostępnianiem dokumentów tekstowych, to istnieją szanse na to, że bardzo często będziecie sięgać po pomoc do MS Word. Korzystając z Kingsoft Office, macie również możliwość tworzenia, edycji i udostępniania dokumentów, używając do tego aplikacji bliźniaczo podobnej do Worda. Co więcej, nie zapłacicie za nią ani grosza. Aplikacja zawiera wbudowany menedżer plików oraz ścisłą integrację e-mail. Ponadto, zapewnia też wsparcie dla Google Drive, Dropbox i Box.net.

wrtr

Writer

James McMinn ze swoim Writerem odchodzi nieco od typowych aplikacji edycji tekstu znajdujących się w tym rankingu. Aplikacja skupia się przede wszystkim na uproszczonym i inuicyjnym pisaniu korzystając z naszego Androida. Writer odznacza się bardzo gustownym stylem wizualnym oraz nieprawdopodobną praktycznością. Nadaje się idealnie dla każdego, kto uwielbia zabawy z pisaniem, i nie tylko.

doc2go

DocumentsToGo Full Version Key

Documents To Go zapewnia świetny sposób na otwieranie i edytowanie dokumentów programu Microsoft Word na urządzenia z systemem Android. Korzystając z tej aplikacji każdego dnia, istnieje opcja zsynchronizowania naszych dokumentów za pomocą aplikacji na pulpicie. Co więcej, aby zadowolić wszystkie nasze potrzeby, Documents To Go wspiera także Dropbox, Google Docs, Box.net i Sugarsync.

quickofpro

Quickoffice Pro (Office & PDF)

I kolejna aplikacja, która specjalizuje się w otwieraniu dokumentów opracowanych w MS Word. Quickoffice Pro jest godny uwagi ze względu na szerokie wsparcie dla plików. Wystarczy wrzucić do aplikacji jakikolwiek dokument tekstowy, a pojawią się duże szanse na to, że będziemy mogli przy nim pomajstrować. Dodatkowo, aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze i pozwala na szybką edycję dokumentów.

Dodaj komentarz