Najlepsze Gry Cartoon Network – Top 5 gier na Androida

Jeżeli istnieje coś, co może zjednoczyć ze sobą wszystkich entuzjastów telewizji, ze wszystkich grup wiekowych i społecznych, to zapewne będzie tym dobra kreskówka.

Wspaniała telewizja pod nazwą Cartoon Network, jest przepełniona doskonałymi animacjami, które skupiają przed ekranami rzesze ludzi z całego świata. Sukces tychże animacji doprowadził do wysypu gier na urządzenia mobilne z systemem Androida, zarówno tych opartych na kreskówkach Cartoon Network, jak również i całkiem nowych, oryginalnych pozycji.

W Google Play Store można znaleźć mnóstwo sympatycznych gier o kreskówkowej tematyce Cartoon Network. Specjalnie dla Was, sporządziliśmy ranking pięciu z nich, wybierając tylko najcenniejsze perełki.

Zapraszamy do świata zwariowanych animacji.

BestPrkunis

Best Park in the Universe – Najlepszy Park we Wszechświecie

W tej bardzo uroczej rozgrywce będziemy mieć do czynienia z wieloma atrakcjami. Po pierwsze, gierka należy do rodzaju bijatyk, które zostały oparte na opcji side-scrolling. Po drugie, łączymy tutaj wspaniałe kombinacje ciosów z kolekcjonowaniem cennych przedmiotów, a także mamy możliwość walki w parach. Gierka przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym fanom zmyślnych animacji.

monscake

Monsters Ate My Birthday Cake – Potwory Pożarły Mój Tort Urodzinowy

Monsters Ate My Birthday Cake jest jedną z najprzyjemniejszych dla oka rozgrywek fundowanych przez świat przepięknych animacji. Jest to urocza i niezwykle czarująca gierka bazująca na puzzlach i elementach przygodowych. Potrafi skusić swoją nienaganną estetyką i sympatycznymi rozwiązaniami, które będą nam towarzyszyć podczas całej zabawy.

atowki

Powerpuff Girls: Defenders – Atomówki: Obrońcy

Chyba nie ma na świecie osoby, która nie lubiłaby Powerpuff Girls, prawda? Cóż, macie okazję, aby pokochać je jeszcze bardziej, dzięki tej niesamowitej przygodówce, która aż kipi od wartkiej akcji. Jeśli w końcu uda Wam się odzyskać utracone super-moce dzielnych dziewczynek, otworzą się przed Wami wrota do misternie połączonych ze sobą poziomów.

glblns

Globlins – Globliny

Jeżeli chodzi o puzzle, to pozycja Globlins znajduje się w jednym z czołowych miejsc w tej kategorii. Naszym zadaniem będzie wywoływanie reakcji łańcuchowych, aby kolorowe kuleczki zaczęły pękać w taki sposób, który pozwoli na uzyskanie zapłonu. Mając chęć na trochę umysłowych zmagań i przyjemnie spędzonego czasu – nie ma zbyt wielu lepszych pozycji niż Globlins.

skssfrr

Ski Safari: Adventure Time – Narciarskie Safari: Czas Przygody

Adventure Time to jedna z najbardziej popularnych kreskówek ostatnich lat. Skupia miliony widzów z całego globu, fundując im niezapomniane atrakcje. Z kolei, w powyższej pozycji możemy zauważyć połączenie tejże kreskówki z popularną grą Ski Safari, dostępną na systemy Androida. Wykonujcie szalone ślizgi i salta, i zabierzcie się na przejażdżkę z Jake’iem, LSP, Marceliną, księżniczką Bubblegum i spółką, podczas szalonej ucieczki przed obsuwającą się lawiną.

Dodaj komentarz