Najlepsze Gry Deskorolkowe – Top 5 gier na Androida

Pomimo kapryśnej natury dzisiejszej młodzieży, światowi deskorolek udało się utrzymać grono swoich wiernych wielbicieli i ustabilizować swoją pozycję w dzisiejszej rzeczywistości, również tej wirtualnej.

Bez względu na to, czy śmigamy w dół ulicy, czy też wykonujemy szalone triki brykając po skate-parku – balansowanie na czterokołowym kawałku drewna jest dzisiaj tak samo popularne jak w latach swojej świetności.

Zaowocowało to podjęciem przez nas decyzji o stworzeniu rankingu zawierającego pięć najlepszych pozycji, którymi możecie zawładnąć deskorolkową krainą Androida.

Oto pięć wirtualnych desek, których nie powstydziłby się sam Tony Hawk.

skboy

Skater Boy – Miłośnik Deski

Skater Boy to niewiarygodnie szybka platformówka, którą wypakowano trikami, sztuczkami i ostrymi zwrotami, aby zapewnić fanom deski jak najwierniejsze wirtualne odzwierciedlenie ich kaskaderskich zainteresowań. I niech Was nie zmyli dosyć ubogi system kontroli (dwa przyciski), ponieważ ta gierka doskonale wie, jak skutecznie utrudnić nam życie.

skparty

Mike V: Skateboard Party – Mike V: Impreza na Desce

Ta nieco konsolowa symulacja deskorolkowa jest utrzymana w perspektywie third-person. Ponadto, Mike V: Skateboard Party w wielu aspektach nawiązuje do słynnej serii gier Tony Hawk. Jednakże, zamiast umiejętności sławnego Birdmana, mamy tutaj do wykorzystania inną postać ze świata mknącej deski, a mianowicie Mike’a Vallely. Wykonujcie zakręcone triki i dostosowujcie talenty Waszej postaci, korzystając z przepięknej oprawy graficznej 3D.

exsk

Extreme Skater – Ekstremalny Skater

Miniclip postanowiło trochę zboczyć z kursu tradycyjnej deskorolki i ofiarować nam bardziej ekstremalną zabawę. Tym razem, wybierzemy się z naszą dechą na bardzo zdradzieckie off-roadowe tereny, gdzie będziemy mogli sunąć w dół górskiego zbocza, śmigając na desce wyposażonej w bardzo pokaźne cztery kółka. Można tutaj wykonywać nieziemsko wysokie skoki, wykorzystując czas spędzony w powietrzu na wykonywanie niesamowitych akrobacji.

ronskb

Rat On A Skateboard – Szczurek na Desce

W tej grze, nacisk został położony na bardziej beztroską i finezyjną formę jazdy na desce. Wcielamy się tutaj w postać odważnego szczurka, który nie boi się żadnych deskorolkowych wyzwań. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie gryzonia przez wspaniały świat grafiki 2D, korzystając z jego nieprzeciętnych umiejętności akrobatycznych. Po drodze mamy szansę na wykonywanie imponujących trików, które skutecznie nadają smaczku rozgrywce.

techsk

Tech Deck Skateboarding – Technika Deski

Tech Deck Skateboarding sprowadza zabawę z deskorolką do bardziej wymagających wyzwań. Podczas wykonywania trików będzie liczyć się precyzja i technika, a także idealne trafienie w odpowiedni moment czasowy, aby nasz trik był jak najbliższy perfekcji. Gierka przypomina trochę rozgrywkę opartą na akcji rytmicznej, w której należy uwzględnić każdy szczegół i starać się utrzymywać odpowiedni poziom przez całą rozgrywkę.

Dodaj komentarz