Najlepsze Gry Golf – Top 5 gier na Androida

Większość osób, które nie są fanami określonych dyscyplin sportowych, takich jak piłka nożna czy koszykówka; nie będą też zainteresowane ich wirtualnymi alternatywami.

Aczkolwiek, istnieje pewna dyscyplina sportu, którą w cyfrowym świecie kochamy chyba wszyscy. Mowa tutaj o golfie, rzecz jasna. Sport, który sprawia, że gry wideo o tej tematyce są uwielbiane nawet przez osoby, które nie znoszą grać w golfa w realnym świecie.

Być może ma z tym coś wspólnego z ideą trafiania piłeczką do dołka, używając jak najmniejszej liczby podejść. Jeżeli Donald Trump czy John Travolta, mogą czerpać pełną satysfakcję z dżentelmeńskiej rozgrywki, to my możemy śmiało zawojować wirtualny świat tej bezkresnej, zielonej murawy.

Naoliwcie swoje stawy, uzbrójcie się w najwyższy poziom precyzji i przygotujcie się na pięć najlepszych gier o tematyce golfowej na Androida.

stick

Super Stickman Golf 2 – Golfowe Szaleństwo 2

Super Stickman Golf 2 nie jest jakąś zwariowaną gierką, tylko gierką kompletnie szurniętą. Noodlecake Studios zafundowało fanom golfa iście odjechaną gierę, w której psychodeliczne tory lotów, niesamowite dopalacze i zakręcone pole golfowe stanowią kawał nieprzeciętnej zabawy. Co więcej, wszystko zostało skrzętnie sprowadzone do bardzo prostego i wygodnego systemu sterowania.

flick

Flick Golf! – Pstryk i Golf!

W Flick Golf! wszystko kręci się wokół naszej celności, a dokładniej wokół naszego uderzenia. Sposób w jaki należy doprowadzić piłeczkę do dołka jest dość oryginalny. Musimy sunąć palcem po ekranie, tworząc tym samym tor lotu piłki. Aczkolwiek, musimy też wziąć pod uwagę kąt nachylenia oraz siłę z jaką wystrzeliliśmy naszą piłeczkę. Gierka potrafi stworzyć nie lada wyzwanie, szczególnie dla osób, które nie mogą się jeszcze pochwalić odpowiednią wprawą.

letsgolf3

Let’s Golf! 3 – Pograjmy w Golfa! 3

Ta bardzo kolorowa aplikacja z grafiką 3D, zachowuje się i wygląda jak gra wyciągnięta prosto z konsoli. Nie posiada może takiego polotu, jak inne aplikacje na tej liście, ale również potrafi zafundować sporo frajdy i satysfakcji z trafiania piłką w dziurkę. Ponadto, jej ogromną zaletą jest to, że rozgrywka na zielonej murawie jest całkowicie darmowa.

minig

Mini Golf MatchUpTM –Mini Golf

Kolejna zakręcona pozycja, w której golf przybrał bardziej zwariowane oblicze. Tym razem jest to wariacja oparta na widoku top-down, a także na zbliżeniach oraz na przyjemnym rozwiązaniu graficznym 3D. Mini Golf MatchUp wykorzystuje bardzo precyzyjny i intuicyjny system ‘przeciągania i upuszczania’. Stwarza tym samym uczucie, jakbyśmy za każdym razem wystrzeliwali naszą piłkę z procy. Oczywiście, ten miły akcent sprawia, że gierka staje się o wiele przyjemniejsza.

tigerw

Tiger Woods PGA TOUR 12 – Golf Oczami Tigera Woodsa

Tiger Woods PGA TOUR 12 to całkowite przeciwieństwo Super Stickman Golf 2. Gierka powstała w studio Electronic Arts, i prezentuje bardzo wysoki poziom profesjonalnego golfa. Jest to bardzo kompleksowa i niesamowicie realistyczna pozycja, która w przypadku golfowych gier na Androida, jest najlepsza i jedyna w swoim rodzaju. Znajdziecie tutaj całą masę licencjonowanych rozgrywek, w których zagracie samym mistrzem golfowej profeski.

Dodaj komentarz