Najlepsze gry HD na Androida

Niektóre osoby grają w ośmiobitowe Flappy Bird, natomiast innym podoba się rewelacyjna grafika. Poniżej przedstawiamy gry HD na Androida, do których potrzeba naprawdę mocnych smartfonów.
Pierwszą z nich jest Real Racing 3, jedna z najpiękniejszych gier na Androida. Potrzebuje aż 1,6 GB miejsca na dysku twardym, można w nią grać także bez łączenia się z internetem. Gra jest darmowa, ale do jej ukończenia mogą okazać się konieczne dokupione bonusy.
Dead Trigger 2 także wymaga potężnych podzespołów urządzenia. Po zainstalowaniu zajmuje około 414 MB, nie można grać wtedy, gdy nie mamy dostępu do sieci. Aplikacja jest darmowa.
Ravensword Shadowland to gra RPG, w której zwiedzamy ogromne światy i rozwijamy postać. Aplikacja jest zoptymalizowana pod chipset Tegra 3 i kosztuje 7 dolarów. Na początku gry musimy połączyć się z internetem.
Nic nie brakuje także grze Assassin’s Creed Pirates, która kosztuje 1,99 dolara. Do wykonania mamy mnóstwo misji w pięknym otoczeniu, a o jej wartości świadczy nie tylko rewelacyjna grafika.

Dodaj komentarz