Najlepsze gry lipca

W lipcu nie zabrakło interesujących gier na system operacyjny Android. Oto najlepsze z nich:
Angry Birds Epic to gra przypominająca fantasy RPG, w której kierujemy drużyną ptaków walczących ze świniami. Strategia ma formę turową, a postacie możesz wyposażyć w nowe zbroje i broń, które zdobywasz za punkty doświadczenia.
Blek to niesamowita gra, która polega na rysowaniu na ekranie smartfona szlaczka, który będzie zbierał kolorowe kropki i omijał czarne. Brzmi to bardzo prosto, ale kolejne etapy są coraz trudniejsze. Zaletą jest sterylna, klimatyczna grafika.
Kolejną grą w naszym zestawieniu jest Boom Beach, w której atakujesz lub bronisz wyspy położonej na archipelagu. Gra jest klasyczną strategią, a najbardziej podoba się nam możliwość grania w trybie multiplaye z osobami z całego świata.
Castle of Illusion to kolejna gra w rysunkowych klimatach. Mimo tego, że głównym bohaterem jest Myszka Miki, nie jest to gra wyłącznie dla dzieci. Przypomina najbardziej platformówki z ery 16 bitowych komputerów. Gra kosztuje aż 10 dolarów, ale po jej zakupie nie spojrzysz już na zabugowane darmowe gry.
Dragon finga to gra z gatunku bijatyk, w której największym problemem jest sterowanie – musisz kontrolować każdy element swoje postaci przez dotykanie ekranu w odpowiednich miejscach. Z czasem można nauczyć się combosów i nowych ataków, dzięki czemu walka staje się znacznie bardziej efektywna.
Pozycja o nazwie Fluid SE przypomina krzyżówkę Pac-Mana z grą wyścigową. Twoim zadaniem jest poprawne przejście trasy i zbieranie kulek jednocześnie unikając duchów. Najważniejszym celem jest zaplanowanie ścieżki, by nie tracić czasu na powtórki. Zaletą jest też świetna grafika.
Great Little War Game 2 to program, który jest kontynuacją części odnoszącej sukcesy na systemie Android. Twórcy gry znowu stworzyli strategię turową, ale dodali opcję gry w widoku portretowym. Zaletą jest nie tylko sama rozgrywka, ale i bardzo ciekawa grafika i pomysłowe zaprojektowanie wszystkich plansz, które skłaniają do myślenia.

 

Dodaj komentarz