Najlepsze Gry Manipulacja Grawitacją – Top 5 gier na Androida

W świecie nieustannej ewolucji i iteracji gier na urządzenia mobilne z systemem Androida, konkretna mechanika gry może dać początek nowemu pod-gatunkowi.

Dokładnie tak się stało w przypadku gier opartych na manipulowaniu grawitacją. Istnieje zatrzęsienie tytułów, które wymagają od nas przełączenia siły przyciągania za pomocą jednego przycisku – wywracając cały poziom do góry nogami.

Oto Pięć najlepszych gier opartych na manipulacji grawitacją, na systemy Androida.

Gwarantujemy, że zawirują Waszym wirtualnym światem.

vvvv

VVVVVV – Labirynt Zagubienia

Wiele osób niecierpliwie czekało na ten wspaniały klejnocik na Androida, opracowany przez Terry Cavanagh. VVVVVV jest diabelnie sprytną platformówką bazującą na puzzlach i osadzoną w samym środku przedziwnego labiryntu. Naszą misją będzie wydostanie się z tej zawiłej konstrukcji wykorzystując do tego przełączanie grawitacji.

zzukki

Zuki’s Quest: Gravity Puzzle – Podróż Zuki: Puzzle Grawitacyjne

Zuki’s Quest: Gravity Puzzle jest niewielką, ale za to bardzo sprytną gierką, w której głównym mechanizmem jest manipulacja grawitacyjna. Musimy ją wykorzystywać podczas rozwiązywania zakręconych łamigłówek. Będziemy prowadzić Zuki przez nafaszerowane pułapkami świątynie, manipulując przy tym grawitacją na cztery różne sposoby.

flprrnr

Flip Runner – Bieg Na Opak

Flip Runner, jak już sama nazwa wskazuje – należy do kategorii niekończących się ucieczek. Aczkolwiek, gierka przybiera nieco inny pogląd w stosunku do innych gier o podobnej tematyce. Biegniemy tutaj tylko po jednej centralnej platformie. Jednak, gdy użyjemy opcji skoku, wyniesie nas ona poza ekran. Z kolei, gdy opadniemy z powrotem, znajdziemy naszego bohatera ustawionego do góry nogami i biegnącego po drugiej stronie platformy.

gwentl

Gentlemen! – Panowie!

Celem manipulowania grawitacją w grze „Gentlemen!” nie jest typowe rozwiązywanie puzzli lub zwyczajne unikanie zagrożeń. W tej grze, zabawy z grawitacją zadecydują o tym, czy będziemy w stanie pokonać naszego rywala w walce jeden-na-jednego. „Gentlemen!” to dosyć rzadko spotykana rozgrywka multiplayer, która funduje kawał dobrej rozróby opartej na bawieniu się siłą przyciągania.

grvguy

Gravity Guy – Grawitacyjny Ludek

Jedna z najbardziej popularnych gier na wirtualnym rynku, Gravity Guy jest bardzo sprawnym, nieskończonym runnerem wyposażonym w funkcję przełączania grawitacji. Co więcej, gra oferuje całkiem rozbudowany tryb multiplayer, który pozwala na zaangażowanie w rozrywkę aż do czterech graczy jednocześnie. Zaproście swoich znajomych i bliskich, wrzucając ich w sam środek tej niecodziennej przygody.

Dodaj komentarz