Najlepsze Gry Motocyklowe – Top 5 gier na Androida

W świecie gier istnieje tylko jedna kategoria, która jest bardziej emocjonująca aniżeli wysoko-oktanowe dreszcze oferowane przez wyścigi na czterech kółkach. Mowa tutaj, oczywiście, o wyścigach na dwóch kółkach.

Jak na ironię, zredukowanie liczby kół o połowę, podwaja niebezpieczeństwo. Wyścigi motocyklowe skutecznie usuwają stabilizatory z konkurencyjnych wyścigów, zdając graczy na łaskę bezlitosnej osi Y.

Jednakże, jeżeli pragniecie adrenaliny serwowanej przez wyścigi motocyklowe, ale obawiacie się, że wylądujecie w szpitalu, to możecie śmiało skorzystać z poniższej listy 5 najlepszych gier motocyklowych na Androida.

Trial Xtreme

Trial Xtreme – Ekstremalny Szlak

Giera oferuje 60 poziomów czystego szaleństwa, kontrolowanych prędkościomierzem. Owa aplikacja motocyklowa okazała się niezwykle popularna wśród użytkowników urządzeń wyposażonych w systemy Androida. Wyjdźcie na prowadzenie korzystając z przechylania, dotykania i klikania, jednocześnie wykonując odjechane, kaskaderskie popisy. Elastyczne nadgarstki są tutaj niezbędną koniecznością.

MX Moto

MX Moto – Szalony Wyścig

Ten zastrzyk motocyklowego szaleństwa od Camel Games sprowadza się bardziej do ścigania się na tablicy liderów, niż na zwycięskim dotarciu do mety. Jednakże, jeśli zamierzacie osiągnąć zawrotnie wysoki poziom haniebnej punktacji, to wszystko, co musicie zrobić, to szeroko otworzyć przepustnicę i błyskawicznie śmignąć w stronę zwycięstwa. Gierka raczej nie przypadnie do gustu osobom, które mają tendencje do szybkiej dezorientacji.

Moto Mayhem

Moto X Mayhem – Moto-Masakra

Pokonywanie trudnego terenu bez łamania kości naszemu motocykliście stanowi tutaj klucz do sukcesu. Ale jeśli macie ochotę na nieco większe ekstremum, to możecie sprawdzić wytrzymałość Waszego zawodnika i obserwować jak odbija się po całej trasie, niczym mięsisty worek pełen kruchych kości. Oczywiście, jeżeli gracie, aby wygrać, to niestety będziecie musieli zrezygnować z tej opcji.

Trial Xtreme 2

Trial Xtreme 2 – Ekstremalny Szlak 2

Seria Trial Xtreme jest tak bardzo popularna, że pojawia się w naszym rankingu dwa razy. Trial Xtreme 2 od Deemedya, oferuje nam 36 dodatkowych poziomów dynamicznych dwóch kółek, w porównaniu do swojego prekursora. Gra funduje setki zdradliwych przeszkód oraz ulepszony silnik graficzny. Krótko mówiąc; Trial Xtreme ma nam naprawdę wiele do zaoferowania.

SupaCross

SupaSupaCross – Super Moto-Cross

Czy ktoś z Was wie, co otrzymamy, jeśli grupka twórców byłego THQ zbierze się do kupy i ruszy głową, aby stworzyć przystępną zręcznościówkę na Androida? Oczywiście, SupaSupaCross. Jeżeli lubicie mieć do czynienia z gierką, która skupia się na zapewnianiu solidnych dawek błyskawicznej moto-zabawy, to SupaSupaCross stanowi tutaj pozycję godną polecenia.

Dodaj komentarz