Najlepsze gry na Androida w tym tygodniu

W tym tygodniu także nie zabrakło ciekawych gier na Androida. Pierwszą z tych, które są godne polecenia jest gra Gemini Rue, w której rozwiązujemy zagadkę śmierci pisarza. To gra w stylu starych przygodówek, na którą warto zwrócić uwagę.

Unmechanical

Drugą niesamowitą grą na Androida jest gra Unmechanical, w której wcielamy się w obrońców ludności. Historia jest ciekawa, gdyż opowiada o buncie latających robotów, które chcą zniszczyć Ziemię. Rozgrywka opiera się na rozwiązywaniu puzzli przez sterowanie laserami, przełącznikami, przyciskami i odważnikami.

Anomaly

Grafiką zachwyca gra Anomaly. Taki typ gry można nazwać odwróconą grą Tower Defence, czyli twoim zadaniem jest zniszczenie bazy przeciwnika. Grafika zasługuje na najwyższe pochwały – wybuchy i pojazdy wyglądają prawie tak samo, jak na komputerach klasy PC. Rozgrywka też jest wysokich lotów – to strategia, w której rozwijasz technologię, by jeszcze skuteczniej niszczyć wrogą bazę. Gra otrzymała wiele nagród i jest rekomendowana przez osoby uwielbiające gry na Androida.

Dodaj komentarz