Najlepsze Gry oparte na Kręgach – Top 5 gier na Androida

Niektóre gry skupiają się wyłącznie na jednej rzeczy. Najczęściej jest nią pojedynczy i jedyny wątek lub motyw, którego developer gry nie potrafił wyrzucić ze swojej głowy.

Zadziwiające jest to, jak wiele gier wykorzystuje typowe kręgi lub okręgi jako główny składnik swojej rozgrywki. Czy istnieją jakieś dodatkowe korzyści z manipulowania grupką kolistych obiektów, które są bardziej satysfakcjonujące niż robienie dokładnie tego samego, ale za pomocą kwadratowych figur?

Cóż, jeżeli chcecie znać odpowiedź, to zapraszamy Was do zapoznania się z poniższym rankingiem najlepszych gier na Androida, które aż roją się od kół, kółek i kółeczek.

Wszystko, co się tutaj liczy to krąg. I nie, nie musicie się obawiać upiornej dziewczynki wypełzającej z ekranu Waszego smartfona.

hhunn

Hundreds – Setki

Tytuł gry może i nawiązuje do tematyki liczbowej, aczkolwiek, jest wypełniony po brzegi kręgami. Należy wchodzić w interakcję z każdem kręgiem dopóki cyfra, która znajduje się w jego środku, nie zejdzie do zera. Jednakże, trzeba wziąć też pod uwagę, że kręgi nie mogą się ze sobą stykać. Niezwykle intrygująca, jaskrawo piękna i okrągła gierka.

ddtss

Dots – Łączenie Kropek

Dots to bardzo przyjemna w odbiorze gierka, która należy do kategorii puzzli. Wszystko sprowadza się tutaj do łączenia ze sobą kolorowych kropek. A wszyscy dokładnie wiemy, czym są kropki, prawda? Zgadza się. Są to malutkie kółeczka. Jeżeli macie ochotę na trochę umysłowej stymulacji – Dots definitywnie Wam ją zapewni.

ppuukk

PUK – Liczy się Prostota

PUK jest bardzo stylową gierką, która również wymaga uruchomienia naszych szarych komórek. W grze będziemy mieli okazję do przemieszczania kolistych figur do odpowiednich kolistych portali. Owe portale różnią się od siebie rozmiarami i stopniem wytrzymałości. Dlatego też, niektóre z nich będą wymagać od nas większego wysiłku i koncentracji. Krótko mówiąc; PUK jest genialna w swojej prostocie.

ooo

oO – Kraina Kręgów

Jeżeli szukacie trudnej rozgrywki, która swoimi wymaganiami przewyższa najbardziej hardkorowe rozgrywki, to trafiliście idealnie. Tytuł świetnie podsumowuje rozgrywkę i wygląd powyższej aplikacji. Wszystko jest tutaj utrzymane w zawrotnym tempie, sprowadzając nasze zadanie do przełączania pomiędzy orbitami połączonych kręgów. Błyskawiczne reakcje oraz imponująca zręczność stanowią tutaj kluczową broń.

ssingg

Singular – Krwawa Zieleń

Singular jest opowieścią o rywalizacji pomiędzy czerwonymi i zielonymi kręgami. A dokładniej mówiąc; jednym zielonym kręgu, którym jesteśmy my. Naszym zadaniem jest zajęcie się czerwonymi kręgami, aby chronić przed nimi nasze zielone kółeczko. Pozbywamy się ich za pomocą fali uderzeniowej, która rozchodząc się, spycha na boki wszystkich czerwonych wrogów. Jednakże, musimy uważać, aby czerwone kręgi nie dotknęły naszego, albo siebie nawzajem.

Dodaj komentarz