Najlepsze Gry oparte na Kreskówkach – Top 5 gier na Androida

Od niepamiętnych czasów, kreskówki i najmłodsi idą ze sobą w parze, niczym czarne i białe pola na szachownicy. W niektórych przypadkach, ruchome animacje zastępują nawet opiekunkę do dziecka.

Często lubimy wracać do tych wspaniałych chwil i wspominać je z uśmiechem na ustach. Co więcej, wielu z nas po dziś dzień czerpie ogromną frajdę z oglądania zwariowanych kreskówek. Nieważne, czy są to wypełnione zakręconą przemocą bajeczki z lat 80-tych, czy też satyryczne komedyjki z ostatniej dekady XX wieku, albo niesamowite animacje trzeciego tysiąclecia – każda z tych kreskówek zapewni nam bardzo przyjemnie spędzony czas.

Tak więc, pochylmy czoła w stronę tych klasycznych rozśmieszaczy, których wspominamy z wielkim sentymentem, i sprawdźmy, jakie z obecnych gier zasługują na miano najlepszego substytutu w stosunku do animowanych hitów telewizji.

Oto pięć najlepszych gier opartych na kreskówkach, na urządzenia mobilne z Androidem.

whmyperr

Where’s My Perry? – Gdzie Mój Perry?

Wytwórnia Disneya pokazała na co ją stać, gdy zdecydowała wypuścić na rynek swój genialny majstersztyk pod tytułem ‘Where’s My Perry?’. Kreatorzy wykorzystali ostro zarysowane postacie Phineasa i Ferba, a następnie połączyli je ze znakomitą fizyką gry zastosowaną w ‘Where’s My Water?’. A więc, gdzie tak naprawdę znajduje się Perry? Pewnie na Waszych smartfonach.

bestparkinunv

Best Park in the Universe – Najlepszy Park we Wszechświecie

Słynna na cały świat telewizja Cartoon Network od lat dominuje w kreskówkowym świecie, przynosząc swoim najmłodszym widzom podarki w formie jednych z najlepszych animacji. Co więcej, Cartoon Network, nie zajmuje się tylko ekranem telewizyjnym; studio ma już też na swoim koncie kilka wspaniałych produkcji w formie gier mobilnych. Najlepszym dowodem tego, jest Best Park in the Universe, w którym bójki stanowią chleb powszedni.

hemman

He-Man: The Most Powerful Game in the Universe – He-Man: Potęga Gry

Wszyscy pamiętamy zmagania niezwyciężonego mięśniaka i jego tchórzliwego kocura (no, przynajmniej przed metamorfozą) ze Złem, jakie uosabiał Szkieletor i jego pomagierzy. Po 30 latach, niewiele się zmieniło. He-Man wciąż potrafi obudzić w nas chęć do przemierzania animacyjnego świata, tylko tym razem w wersji na Androida. Ponownie możemy wcielić się w bohatera Eternii i uratować planetę przed kościanym wrogiem.

simmp

The SimpsonsTM: Tapped Out – Simpsonowie

Simpsonowie to zwariowana rodzinka, którą uwielbiają miliony widzów na całym świecie – od najmłodszy do najstarszych. The SimpsonsTM: Tapped Out umożliwia nam przebudowę słonecznego Springfield na nasze własne widzimisię. Gra pozwala też wykorzystywać klipy przygotowane przez twórców tej iście zakręconej bajeczki. Dysponując tą pozycją na Waszym smartfonie z Androidem, sprawi ona, że Wasi znajomi zżółkną z zazdrości.

tflegg

Transformers Legends – Legendy Transformers

Każdy kto dorastał w latach 80-tych zdaje sobie doskonale sprawę z tego, jak ogromnym hitem byli metalowi kosmici potrafiący przybierać formy ziemskich pojazdów. Wszystko zaczęło się od zabawek, które rozgałęziły franczyzę Transformers na wiele innych dziedzin. Tym razem, mamy do czynienia z karcianą bitwą, której wciągająca rozgrywka opiewa w różnorakie motywy, dostarczone nam prosto z metalowego Cybertronu.

Dodaj komentarz