Najlepsze Gry Puzzle Trzy w Jednej Linii – Top 5 gier na Androida

Tetris być może i jest ojcem wszystkich gier opartych na układaniu opadających bloczków, czyli gier z kategorii puzzle. Jednakże, w ostatnich latach, na urządzeniach wyposażonych w Androida, swoje panowanie rozpoczęły gry polegające na dopasowywaniu trzech puzzli do siebie, a mianowicie gry trzy puzzle w jednej linii. I jak na razie, nie mają zamiaru zrzec się swojego tronu.

Gry tego typu zazwyczaj sprowadzają się do wyszukania trzech elementów, które mają ze sobą coś wspólnego, co również sprawi, że znikną z ekranu. Stanowi to oczywiście główny cel całej rozgrywki. Świetnie przystosowane do smartfonów i tabletów, wirtualne układanki znalazły sobie idealne zacisze w dzisiejszej technologii mobilnej.

W celu dopasowania Waszego smartfona do idealnej układanki, wygrzebaliśmy z Google Play store pięć najbardziej błyszczących klejnotów, które powinny znaleźć się na telefonie każdego fana intelektualnych wyzwań.

trip[le

Triple Town – Potrójne Miasto

Możnaby rzec, że Triple Twon stworzyło swój własny podgatunek gier, serwując nam osobliwą i bardzo strategiczną rozgrywkę. Aczkolwiek, tak jak we wszystkich grach z tego rankingu, Triple Town również sprowadza się przede wszystkim do dopasowania trzech odpowiednich elementów. W przypadku tej gierki, oznacza to drzewa, domy, kościoły, itd. Nie dajcie się zwieść atrakcyjnym otoczeniem, ponieważ gierka jest dość ambitna.

monsters

Monsters Ate My Condo – Potwory Pożarły Moje Mieszkanie

W tej niecodziennej aplikacji od Adult Swim, mamy okazję do żonglowania kolorowymi blokami mieszkalnymi, czyli do ustawiania ich w taki sposób, aby dopasować trzy do siebie. Wszystko odbywa się z udziałem przedziwnej wieży, którą musimy tworzyć z tychże bloków. Przechylanie ekranu, aby utrzymać konstrukcję stabilną, jest tutaj jak najbardziej wskazane. A dodatkowo, musimy też przy tym zaspokajać potrzeby wygłodzonych potworów.

zoo

Zookeeper DX TouchEdition – Urocze Zoo

Niezwykle popularna seria Zookeeper, która jest mistrzem w dopasowywaniu trzech elementów, w końcu trafiła na urządzenia mobilne z Androidem. Gierka funduje całkiem tradycyjną rozgrywkę ‘trzy w jednej linii’, w której dopasowujemy bardzo precyzyjnie zaprojektowane zwierzaki. Gierka jest niezwykle przyjemna dla oka, a przy okazji stymuluje nasz umysł. Spodoba się przede wszystkim najmłodszym, głównie ze względu na sympatyczne zwierzaki.

babo

Babo Crash Deluxe –Babo Niszczyciel

Playbrains, jak już sama nazwa wskazuje, ma na celu tworzenie gier, które będą łechtać naszą inteligencję, albo wyciskać z naszego umysłu siódme poty. Babo Crash nie stanowi wyjątku. W tej ‘trzy w jednej linii’ aplikacji zmierzycie się z całą masą rozmaitych elementów, które z pewnością zajmą Wam kawał czasu, aby się z nimi uporać. Co więcej, gierka przygotowała też rundy bonusowe i nowe, znakomite mody.

puzzlequest2

Puzzle Quest 2 – Podróże po Puzzlach 2

Oryginalna wersja Puzzle Quest zawierała bardzo nietypowe elementy dla swojej kategorii, a mianowicie elementy RPG. Z kolei, Puzzle Quest 2 jeszcze bardziej poszerza rozwiązania wykorzystane w tym zakresie. W tej zmyślnej układance nie tylko dopasowujemy elementy w celu zdobycia punktów, ale również prowadzimy zaciętą bitwę strategiczną w epickim świecie niezmierzonej fantazji. Przygotujcie swój umysł, ponieważ będzie tutaj najbardziej niszczycielską bronią.

Dodaj komentarz