Najlepsze gry strategiczne na Androida

Gry strategiczne polegające na obronie swoich budynków i atakowaniu tych, które postawiły inne osoby cieszą się ogromnym powodzeniem. Oto najlepsze gry, które opierają się na właśnie takiej mechanice. Nie ma chyba osoby, która nie zna gry Plants vs Zombies. Ostatnio powstała jej druga wersja, dzięki czemu możemy się cieszyć niesamowitym designem postaci w rysunkowym stylu i wieloma trybami gry. Zaletą pozycji jest różnorodność postaci i ciekawy pomysł. Gra jest darmowa.
W grze Anomaly 2 to gracz musi atakować pozycję wroga za pomocą swojej armii robotów. Żołnierze przypominają nieco bohaterów serii Transformers. Największą zaletą gry jest niesamowita grafika i duża ilość akcji, dzięki czemu już za 5 dolarów możesz cieszyć się jedną z najlepszych gier na Androida.
Znacznie gorszą grafikę ma Bad Hotel, ale w tej pozycji nie chodzi jedynie o wrażenia wizualne, a o grywalność Znajdujesz się w niej w pokoju hotelowym i bronisz się przed osobami, które próbują Cię atakować i zrównać hotel z ziemią. Aplikacja kosztuje 2 dolary i warto ją wypróbować.
Doskonałą grafikę posiada za to aplikacja Sentinel 3 Homerworld, w której bronimy ludzkości od hord obcych, lub nimi atakujemy. Podczas gry zdobywasz doświadczenie i możesz odblokować nowe typy wieżyczek ochronnych. Gra ma także świetną ścieżkę dźwiękową i daje mnóstwo wrażeń.
Defense Zone 2 HD to standardowa strategia tego typu – w misjach musisz zrobić wszystko, by twój przeciwnik był jak najdalej od twoich budynków. Na plus można zaliczyć doskonałą grafikę, która przypomina zrzut ekranu z Google Maps, niż coś, co powstało w programie graficznym. Gra jest warta 3 dolarów, które należy za nią zapłacić w Google Play Store.
Do tego gatunku należy także pozycja Kingdom Rush Frontiers. W tej grze w stylu średniowiecznym buduje się swoje wieże i inne zabudowania by uchronić się od wroga. Grafika jest rysunkowa, ale zaletami tej pozycji jest dźwięk i duża ilość przeciwników, a także budowli, które możemy postawić na swoim terytorium i ich bronić.

Dodaj komentarz