Najlepsze Gry Symulujące Pracę – Top 5 gier na Androida

Sama praca i zero zabawy może naprawdę przyprawić nas o mdłości. Na szczęście, istnieją pewne sposoby, aby skutecznie temu zaradzić. Sposoby, które łączą dzienną pracę z relaksującą rozrywką. Pięć poniższych gier na Androida, czyni właśnie to – czyli sprawia, że pozornie żmudne i monotonne działania stają się atrakcyjne i wciągające.

Żeby nie wprowadzać w błąd – chodzi tutaj tylko o gierki, które wprowadzają moc zabawy w nudne i nieustannie powtarzające się zadania.

Najlepsze gry symulujące pracę, dostępne na urządzenia z systemami Androida, zręcznie ograbią Was z całych godzin wolnego czasu. Dlatego też, lepiej nie grać w nie siedząc za etatowym biurkiem.

Jeżeli więc, chcecie dowiedzieć się, jak trywialne czynności mogą stać się jedną z największych atrakcji dnia, sprawdźcie poniższy ranking.

Pocket

Pocket Clothier – Kieszonkowa Ubieranka

Czy może być coś nudniejszego, niż praca w sklepie odzieżowym? Nic nie przychodzi nam do głowy. Jednakże, Pocket Clothier jest nas w stanie przekonać do tego, że może to być jedno z najlepszych zajęć na świecie. Gierka należy do mistrza w kreowaniu niesamowitych gier opartych na symulacji – Kairosoftu. Ujmujący i niezwykle barwny styl zastosowany w oprawie graficznej, a także hojny system nagradzania, sprawią, że gierka z pewnością zostanie z nami na bardzo długo.

Gamedev

Game Dev Story – Projekt ‘Gra’

A oto kolejny projekt, który wyskoczył spod ręki programistów genialnego Kairosoftu. Tym razem czeka nas w pewnym sensie „podwójna” rozgrywka. Game Dev Story jest bowiem gierką o… robieniu gierek. Głebokie, prawda? Mamy szansę przyjąć tok myślenia zdolnego developera, który stworzy nowatorskie, wirtualne arcydzieło. Naszym zadaniem będzie stworzenie koncepcji gry, dopracowanie każdego elementu, a także świętowania sukcesu ze stworzenia własnej konsoli.

Nipon

Cafeteria Nipponica – Kafejka Nipponica

Chyba nie będzie żadnego zaskoczenia, jeżeli oświadczymy, że to miejsce w rankingu również zajęła gierka od Kairosoftu. Cafeteria Nipponica bazuje na dobrze znanej i dobrze sprawdzonej formule, która opiera się na zarządzaniu swoim kulinarnym bznesem, w tym przypadku kafejką. Ale bez obaw, nie będziecie musieli tutaj obsługiwać klientów i sprzątać, gdy ktoś coś rozleje. Czekają na Was atrakcyjniejsze zajęcia, jak chociażby kreowanie listy menu, aranżacje stolików, a nawet prowadzenie konkursów w jedzeniu.

Shoppers

Shopper Paradise HD – Raj dla Zakupowiczów

Shopper Paradise to istny raj dla wszystkich graczy, którzy cenią sobie dobrą gierkę w dziedzinie zarządzania i rozwoju sieci handlowych. W grze mamy do czynienia z mnóstwem pustych budynków, które aż proszą się o to, aby stworzyć w nich centrum handlowe. Co więcej, postępując w rozgrywce i pokonując kolejne wyzwania, mamy też okazję do zatrudniania personelu, magazynowania produktów, wykupywania konkurencji… i wiele więcej.

Farm3

Farm Frenzy 3 – Szalona Farma 3

Wszyscy wiemy, że życia farmera nie jest łatwe. Zrywanie się z łóżka o brzasku, nadwyrężanie kręgosłupa nieustannym schylaniem się, całodniowy trud i znój, a także minimalne zyski – nie należą do przyjemności. Jednakże, Farm Frenzy 3 potrafi namalować nam o wiele piękniejszy obrazek. Będziecie mieli tutaj szansę zarządzać wspaniałymi farmami z całego świata, a wraz z nimi również egzotycznymi zwierzakami.

Dodaj komentarz