Najlepsze Gry Wędkarskie – Top 5 gier na Androida

Wszyscy wiemy, że nic tak nie wyrabia cierpliwości, jak ślęczenie w jednym miejscu i wpatrywanie się w spławik, który od wielu godzin nie wykonał ani jednego ruchu. Wędkarstwo może  wydaje się nudnym i monotonnym zajęciem, jednakże; z gierkami zaprezentowanymi poniżej, bardzo szybko zmienicie zdanie.

W trakcie wygrzebywania najlepszych tytułów spomiędzy ogromu gier, jakie ma do zaprezentowania Google Play store – natrafiliśmy na prawdziwe perełki wędkarstwa, które każdy wędkarz powinien umieścić w swoim ekwipunku.

Nadziejcie robaczka na haczyk i zarzućcie przynętę na głębokie wody, ponieważ tylko tam uda Wam się złowić grube ryby, jak te pływające w naszym rankingu pięciu najlepszych gier wędkarskich na Androida.

bigsportfishing

Big Sport Fishing 3D – Wielki Połów 3D

Big Sport Fishing 3D powstała w studio Rocketmind, które zapewniło aplikacji świetne elementy graficzne 3D, co zapewni nam bardzo efektowne połów, szczególnie podczas nawijania na kołowrotek 3-metrowego rekina. Zróżnicowane środowisko i zmienne taktyki wędkarskie stanowią wisienkę na torcie w tej zmyślnej i szczegółowo dopracowanej aplikacji. Zarzućcie wabik i wyciągnijcie iście kolosalny okaz.

ninjaf

Ninja Fishing – Ninja-Wędkarz

Ninja Fishing od Gamenauts jest niemalże bezwstydną kopią gry od Flash, zatytułowanej Radical Fishing lub Ridiculous Fishing. Gierka serwuje trzy etapy rozgrywki zanurzonej w przepięknej oprawie graficznej. Pomimo, że jest kopią innych tworów, posiada kilka ulepszeń, które sprawiają, że góruje nad konkurencją. Decydując się na Ninja Fishing, możecie być pewni, że macie do czynienia z grubą rybką.

dynamite

Super Dynamite Fishing Premium – Wybuchowa Wędka

A teraz coś prosto ze zwariowanego przybytku rozrywkowej głupoty. Super Dynamite Fishing to niecodzienna gierka, która promuje niecodzienny sposób łowienia ryb. Jest to bardzo szybka zręcznościówka, w której musimy przyjąć odpowiednią taktykę. Ryby łowimy przy pomocy dynamitu, co z pewnością dodaje smaczku całej zabawie. I chociaż nie popieramy tej metody w realnym świecie, to w wirtualnym stanowi ona ubaw po same pachy.

ilike

i Fishing Lite – Na Ryby

Jeżeli nie macie nic przeciwko amatorskim rozwiązaniom graficznym, a jedynie optujecie za jakościowym symulatorem, to ‘i Fishing Like’ będzie dla Was idealnym zbawcą. Ten profesjonalny symulator wędkarski został opracowany przez zapalonego rybaka. Istnieje tutaj wiele godziwych rozwiązań, między innymi, mamy możliwość swobodnego przemieszczania się łódką i łowienia określonych gatunków ryb.

fishsup

Fishing Superstars – Gwiazdy Wędkarstwa

Fishing Superstars od Gamevil jest chyba najbliższa tej dyscyplinie sportowej aniżeli jakakolwiek inna gra przedstawiona w tym rankingu. Posiada bardzo wygodny system kontroli (pstryknięcie – zarzucenie przynęty; dotyk – nawijanie kołowrotka), a także wiele zagrywek strategicznych i zróżnicowanej przynęty. Cena gierki może być trochę dołująca, jednakże, w przypadku tak profesjonalnego symulatora jak ten, naprawdę warto.

Dodaj komentarz