Najlepsze Gry Wyścigi Wodne – Top 5 gier na Androida

Gry wyścigowe są zazwyczaj bardzo zwarte i ścisłe, gdzie granice wytrzymałości dla metalu i gumy poddawane są asfaltowym testom. Niemniej jednak, jeśli zamienimy twardy asfalt i trawiaste pobocze na głęboką wodę, uzyskamy całkowicie nowy wygląd.

Wyścigi wodne są bardziej płynne (i to w dosłownym tego słowa znaczeniu), opierając się na mniej przewidywalnej fizyce. Jakby tego było mało, owe gry często zawierają też bardzo zakręcone i zwariowane popisy kaskaderskie.

Zanurzcie się więc w tym fascynująco zróżnicowanym podgatunku gier i sprawdźcie, jakich pięć typów uznaliśmy za najlepsze gierki wyścigowe, odbywające się na wodnych trasach.

Wskoczcie w strój płetwonurka i zabierzcie ze sobą butle tlenowe, bo nigdy nie wiadomo…

riptt

Riptide GP – Wyścigi Skuterów Wodnych

Postanowiliśmy umieścić w naszym rankingu dwie wersje tej wspaniałej, wodnej przygody. Jest ku temu bardzo dobry powód –są one najlepszymi wyścigami wodnymi, dostępnymi na urządzenia z Androidem. Zręcznościowa rozgrywka i wspaniała, emanująca-efektami woda, stanowią tutaj największą ucztę dla naszych oczu. Wskoczcie na zwinną maszynkę i prujcie fale aż miło.

ript2

Riptide GP 2 – Wyścigi Skuterów Wodnych 2

Developerzy Shine Runner zadecydowali powrócić do imponujących wyścigów wodnych, prezentując nam drugą odsłonę jednego z najlepszych wyścigów wodnych. Co więcej, sequel jest jak najbardziej godny swojego prekursora. Zastosowano tutaj ulepszone elementy fizyki, intensywne wyścigi online-multiplayer, a także imponujący zestaw trików. Jest to kolejny dowód na to, że wodne gierki od Vector Unit potrafią skutecznie zalać nasze smartfonki.

sailchamp

Sailboat Championship – Regaty

Reszta tego rankingu będzie opiewać w aplikacje wypełnione głośnymi i wściekłymi wyścigami łodzi motorowych. Gierka reprezentuje najwyższą klasę w swoim gatunku, prezentując się w formie niezwykle taktycznych wyścigów przepięknych jachtów. Developerem gry jest Infinite Dreams, które sprowadziło rozgrywkę do wykorzystywania siły wiatru i obierania prawidłowego kursu. Czy wspomnieliśmy już, że gra jest cudowna pod względem oprawy graficznej?

shineruun

Shine Runner – Bimbrownicy

Shine Runner funduje nam bardziej wyścig z czasem aniżeli z cielesnymi przeciwnikami. Jednakże, sporadyczne kłopoty ze stróżami prawa skutecznie wynagradzają ten brak rywalizacji. Gierka jest utrzymana w formie nieskończonego runnera, w którym śmigamy przez zdradliwe wody naszym wiernym poduszkowcem. Gierka realizuje całkiem unikalny pomysł, który z pewnością zapewni Wam kupę wspaniałej rozrywki.

wavebl

Wave Blazer – Pogromca Fal

Jako jedyny przedstawiciel wodnych wyścigów motorówek, Wave Blazer od studia Polarbit musi czuć tutaj niesamowitą presję. Niemniej jednak, pośród wszystkich gier opartych na wyścigach wodnych, aplikacja od Polarbit radzi sobie z tą presją we wzorowy sposób. Cała gra jest tak w zasadzie odurzającą mieszanką gładkiej szaty graficznej 3D, a także wieloosobowej akcji dostępnej w formie rozgrywki online. Wybierzcie swojego ścigacza, obierzcie prawidłowy kurs i ścigajcie się z bardzo intuicyjną sztuczną inteligencją, albo z żywymi graczami. Wybór należy do Was.

Dodaj komentarz