Najlepsze Gry Zarządzanie Sportem – Top 5 gier na Androida

W dzisiejszych czasach nie mamy zbyt wiele czasu na aktywny wypoczynek sportowy, czemu winny jest nieustanny pośpiech i pogoń za karierą. Ale to nie znaczy, że mamy całkowicie zrezygnować ze sportowej rozrywki.

Istnieje wiele sposobów, aby wprowadzić kwestię sportu z powrotem do naszego życia. Gierki o tego typu tematyce na systemy Androida – są jednym z nich. W wirtualnym świecie mamy do wyboru mnóstwo pozycji sportowych, niekoniecznie tych, które bazują tylko na akcji, rywalizacji i pokonywaniu przeszkód na drodze do zwycięstwa.

Osobom, które preferują bardziej stonowany rodzaj rozgrywki, developerzy udostępnili mnóstwo pozycji opartych na zarządzaniu biznesowym światem sportu. Są to gierki, które skupiają się na taktycznej rozgrywce, pozwalając na rozbudowywanie naszego sportowego imperium.

Zerknijcie na poniższą listę pięciu najlepszych gier o sportowym zarządzaniu, dostępnych na Wasze smartfonki i tablety.

gpstt

Grand Prix Story – Świat Biznesu Formuły 1

Kto by pomyślał, że zarządzanie zespołem Formuły 1 może stanowić taką frajdę? Ta lekka gierka jest częścią stajni Kairosoft, co równocześnie oznacza, że gierka jest bardzo sympatyczna, oferuje wciągającą rozgrywkę, a także skuteczne zabicie całych godzin nudy i monotonii. Nasze zadanie będzie sprowadzać się do szkolenia kierowców rajdowych, modyfikacji samochodów wyścigowych, jak i również do wygrywania wyścigów.

fm14

Football Manager Handheld 2012 – Menedżer Futbolowy 2012

Franczyza Football Manager jest niekwestionowanym królem wśród gier opartych na zarządzaniu dyscypliną piłki nożnej. Co więcej, wersja z 2012 roku, najwierniej nawiązuje do rozgrywki oferowanej przez komputery PC. Jest wypakowana prawdziwymi drużynami i zawodnikami, i dodatkowo wzbogacona o profesjonalny wykaz statystyczny. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników sportowego zarządzania.

tp11

Top Eleven Be a Soccer Manager – Gwiazdorska 11

Top Eleven może i wykazuje deficyt pod względem prawdziwych drużyn i graczy Football Managera 2014, jednakże; skrzętnie nadrabia owe braki, oferując niesamowity tryb MMO, a także bardzo głębokie podejście do świata sportowych finansów. Gra otrzymała również homologację Jose Mourinho, a to już znaczy bardzo wiele.

pesss

PES Manager – Zarządzanie Piłką Nożną

PES Manager jest kolejnym symulatorem sportowego zarządzania o tematyce futbolowej. Aczkolwiek, w przeciwieństwie do Football Manager 2014, zapewnia nam dużo więcej swobody. Będziemy tutaj pozyskiwać wizerunki prawdziwych graczy, których następnie będziemy intensywnie szkolić i rozwijać. Gierka troszeczkę przypomina gatunek RPG… albo piłkę nożną krainy Pokemonów.

bgwinftt

BIG WIN Football – Wielki Football

Tym razem będziemy mieć do czynienia z futbolowym zarządzaniem. Jednakże, nie będzie to tradycyjna piłka nożna, a futbol amerykański. BIG WIN Football jest o wiele swobodniejszy i mniej skomplikowany aniżeli reszta pozycji na tej liście. Ponadto, możemy Wam zagwarantować, iż dzięki opcji profesjonalnego szkolenia i nieprzeciętnemu stylowi graficznemu, wielu z Was będzie z sympatią powracać do tego genialnego świata sportowego biznesu.

Dodaj komentarz