Najlepsze Konsolowe Gry Wyścigowe – Top 5 gier na Androida

Google Play store jest wypakowany aż po same brzegi gierkami opartymi na wyścigach. Jednakże, dzisiaj skupimy się na elitarnej grupie tych błykawicznie szybkich aplikacji. Pokażemy Wam najlepsze wyścigi prosto z gier konsolowych, które obecnie są również dostępne na systemy Androida.

Nie chodzi tutaj jedynie o gierki oparte na konsolach używanych w domu. Niemniej jednak, kilka z nich również zasiliło nasz wyścigowy ranking. Wzięliśmy także pod uwagę gierki, które zapewniają uczucie klasycznej, konsolowej rozgrywki.

W tych pięciu najlepszych konsolowych grach wyścigowych na Androida, doświadczycie niesamowitych efektów graficznych i wybitnie zręcznościowej jazdy. Dlatego też, radzimy, aby zachować opanowanie i spokój, a także przyciszyć dźwięk, ponieważ ryk tego potężnego silnika może rozsadzić głośnik Waszego smartfonka.

No to jedziemy!

GT

GT Racing: Motor Academy Free+ – Super Wyścigi

Podczas, gdy Need for Speed: Most Wanted reprezentuje napędzaną adrenaliną rozgrywkę na konsole, GT Racing: Motor Academy ukazuje zupełnie przeciwną stronę tego medalu. Wszycy znamy te precyzyjne symulatory samochodowe, które potrafią wyciąć wiele godzin z naszego dnia. Gierka oferuje 111 samochodów od 36 producentów, co sprawia, że arcydzieło Gameloftu stanowi godną polecenia pozycję.

mostwanted

Need for SpeedTM Most Wanted – Ścigany

A oto gierka, którą prześciga jej własna reputacja. Need For Speed: Most Wanted jest bardzo podobna pod względem wyścigów 3D do wcześniejszego projektu Electronic Arts, jakim jest Real Racing 2. Jedyna rzecz, która rzuca się mocno w oczy to lepsze powiązanie NFS Most Wanted z grami na konsolę. Po grze można się spodziewać widowiskowych stłuczek, ekstremalnej prędkości i zapierającego dech w piersiach silnika graficznego. Gierka świetna zarówno na konsolę, jak i na urządzenia z Androidem.

riptide

Riptide GP – Wyścigi Skuterów Wodnych

Pomimo wodnej tematyki, Riptide GP jest świetnym kandydatem wyścigowej gierki konsolowej. Zastosowano tutaj świetne rozwiązania w oparciu o fizykę wody, a także niesamowitą grafikę 3D, której obecność na urządzeniach z Androidem jeszcze kilka lat temu byłaby nie do pomyślenia. Co więcej, gierka jest w stanie zapewnić wszystkie korzyści, jakie ma do zaoferowania procesor Tegra 3 od Nvidia.

thunderr

Raging Thunder 2 – Wściekły jak Błyskawica 2

Raging Thunder 2 skupia w sobie groteskowość i szaloną wściekłość, które zostały połączone z urokiem gry konsolowej. Gra nawet posiada najbardziej charakterystyczne opcje gier na konsole, jak chociażby tryb online-multiplayer. Rozgrywka jest bardzo szybka i niezwykle płynna, a do tego urozmaicona przepięknymi krajobrazami. Raging Thunder 2 jest niczym zespół grający covery wszystkich konsolowych hitów.

shift

Need for SpeedTM Shift – Drift

A oto kolejny Need for Speed w naszym rankingu. Jednakże, ta mechaniczna bestia różni się nieco od swojego krewniaka. Podczas, gdy NFS Most Wanted jest jak nasz szalony i zwariowany młodszy brat, NFS Shift jest naszym mądrym, spokojnym, precyzyjnym i opanowanym wujkiem. Niemniej jednak, NFS Shift wciąż potrafi zafundować nam konkretną akcję, głównie dzięki swojej opcji driftu.

Dodaj komentarz