Najlepsze programy dla kibiców

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej zaczynają się 12 czerwca – jeśli w tym czasie będziesz poza domem, możesz oglądać je na swoim tablecie lub smartfonie z systemem operacyjnym Android. Oto najlepsze aplikacje, które na to pozwolą.
WatchESPN to program pozwalający na oglądanie filmów z mistrzostw na bieżąco. Niestety, ale dostęp do niego nie jest darmowy, aczkolwiek to najlepsze miejsce, gdzie można oglądać mecze.
W podobny sposób działa program ESPN FC Soccer & World Cup. Nie oznacza to, że inne programy nie pozwalają na oglądanie meczy za darmo – takim programem jest Wiziwig TV, gdzie na stronie internetowej obejrzymy nie tylko piłkę nożną, ale i inne sporty.
Swoją aplikację stworzyła także organizacja Fifa – powtórki meczy można obejrzeć na oficjalnym kanale Fifa na YouTube – znajdziesz tam nagranie z ceremonii otwarcia, prezentacji drużyn, najpiękniejsze gole i momenty z meczów, a także komentarze. Niestety, ale Fifa nie oferuje możliwości oglądania meczy online, co może zniechęcić wielu fanów.

Dodaj komentarz