Najlepsze programy do przerabiania zdjęć

W tym tygodniu pojawiło się wiele interesujących aplikacji na Androida, dlatego warto zerknąć na Google Play Store i pobrać kilka z nich. W tym odcinku pokażemy przede wszystkim programy do obróbki graficznej różnego typu.

Pierwszym z nich jest Afterlight, który w pierwszej kolejności pokazał się na systemie iOS. Oferuje on wiele filtrów, tekstur, ramek i innych elementów, które pozwalają na poprawienie wyglądu zdjęcia – za niecałego dolara otrzymujesz aż 59 filtrów, 66 tekstur i 77 ramek. Jeśli to dla Ciebie za mało, możesz dokupić je w okienku programu. Zdjęcia poprawione za jego pomocą warto umieścić na serwisie Instagram.

Jeśli lubisz używać wirtualnych pędzli, polecamy Ci program Painter Mobile, który pozwala na eksportowanie warstw, zapisywanie zdjęć jako PGN i JPG, używanie 16 darmowych pędzli i inne opcje. Jeśli potrzebujesz większej ilości pędzli, to 70 z nich jest dostępnych w cenie 5 dolarów.

Gra TapPath pozwala na łatwiejsze korzystanie z internetu, gdyż dzięki niej ustawiasz opcje, pojawiające się po kilkukrotnym kliknięciu w link. Na przykład dwukrotne kliknięcie w link może pokazać nowe menu. Program kosztuje jednego dolara.

HTC Zoe pomaga w tworzeniu krótkich filmów, które następnie można umieścić na portalach społecznościowych. Przyjaciele mogą je edytować i dodawać kolejne efekty. Program jest na wczesnym etapie, jednak działa bardzo dobrze i jest darmowy.

Program Vibrance pomaga w dodawaniu do zdjęć własnych filtrów, dzięki czemu możesz dopasować różne efekty efekty, takie jak nasycenie, kontrast i jasność. Następnie można wyeksportować filtr lub zastosować go na fotografii. To ciekawa alternatywa dla programów, które posiadają wbudowane filtry, których nie można zmieniać, a do wyboru mamy także predefiniowane profile.

Kolejną ciekawą aplikacją jest Plex, który pozwala na zarządzanie filmami i zdjęciami w tak dobry sposób, jak Google Music robi to z plikami zdjęciowymi. Jego interface jest bardzo prosty – wszystko widzimy w jednym okienku, za co cenią go użytkownicy.

Dodaj komentarz