Najlepsze rejestratory drogi na Androida

Rejestratory samochodowe to urządzenia, które dobrze się sprzedają. Niedawno tak samo było z nawigacjami satelitarnymi, a dziś zastąpiły je znacznie lepsze smartfony i tablety. Jeśli masz dobrą komórkę, to możesz nią zastąpić rejestrator, wystarczy zainstalować na niej odpowiedni program na system operacyjny Android.

AutoKam to program polskiej produkcji. Można ją pobrać z Google Play Store, ma ciekawe opcje i wygodny interface. Dzięki tej aplikacji można nagrywać wideo nawet w rozdzielczości 1080 pikseli. Jego zaletą jest to, że nagrywa w pętli – stare nagrania zostają zastąpione nowymi. W smartfonie rejestruje się też prędkość auta, aplikacja działa także w tle, dzięki czemu możesz robić na smartfonie inne rzeczy podczas nagrywania.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xynapse.autokam

DailyRoads Voyager to bardzo popularna aplikacja do nagrywania drogi – jest darmowa, a reklamy, które wyświetla, nie są uciążliwe. Także oferuje nagrywanie w pętli, sekwencyjne robienie zdjęć i zapisywanie na stałe tych nagrań, które zostały zrobione chwilę po wstrząsie samochodu lub dotknięciu ekranu smartfona.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dailyroads.v

CarO Free jest rozbudowanym, darmowym programem do nagrywania naszej trasy. Można wybrać jeden z trzech trybów nagrywania, które różnią się rozdzielczością, przez co możesz go zainstalować nawet na smartfonie z 4 GB pamięci. Aplikacja ma także detekcję kolizji GPS i może monitorować pojazd za pomocą systemu OBD II.

Płatnym programem jest Rejestrator trasy. Aplikacja ma znacznie więcej funkcji, niż poprzednie programy i jej producent zadbał o to, by dobrze współpracowała także z tańszymi smartfonami. Możesz w niej ustalić czas, jaki ma być zapisany na karcie pamięci smartfona, a także ustawić sobie rozdzielczość. Dzięki wybraniu niskich rozdzielczości, twój smartfon nie będzie tak obciążony. Program umożliwia szybkie wyeksportowanie materiału do innych formatów lub wrzucenie go do internetu. Podobnie, jak inne programy, działa w tle.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.orak.routecorder

Dodaj komentarz