Najlepsze Stylowe Puzzle – Top 5 gier na Androida

Biorąc pod uwagę puzzle przeznaczone na urządzenia z Androidem, w dzisiejszych czasach spodziewamy się po nich czegoś więcej, niż jedynie tego, aby przynosiły nam radość z grania. Dlatego też, dzisiejsze puzzle stają się coraz wydajniejsze, przyjemniejsze w odbiorze i niesamowicie stylowe pod względem wizualnym.

Rezultatem są pozycje, które wyglądają jak żywcem wyciągnięte z najlepszych przewodników po stylowych aranżacjach gier na urządzenia mobilne. Mamy tutaj ostre krawędzie i wyraziste czcionki, które połączono ze świetnie zaprojektowanymi puzzlami. Sprawia to, że już samo poruszanie się po grze gwarantuje przyjemne doświadczenia.

Wysilcie szare komórki i otwórzcie szeroko oczy, ponieważ poniżej czeka na Was pięć najpiękniejszych ‘łekówgamił’ na Androida.

dotts

Dots: A Game About Connecting – Łączenie Kropek

Dots jest kolejną gierką, w której białe tło i kolorowe kropy grają pierwsze skrzypce. Niemniej jednak, developerzy Dots: A Game About Connectin sprowadzili całą rozgrywkę do całkiem interesujących rozwiązań. Cała rozgrywka jest bardzo czysta i płynna, i potrafi nacieszyć nasze oczy. Same odbicia kuleczek wyglądają bardzo realistycznie, fundując nam przyjemne lekarstwo na nudę.

colzen

Color Zen – Kolor Zen

Color Zen to chyba najaśniejsza pod względem artystycznym, gierka na tej liście. Rozgrywka oferuje nam zapierające dech w piersiach, abstrakcyjne mozaiki, skomponowane z różnobarwnych kształtów. Wszystko sprowadza się tutaj do dopasowywania tych kolorowych elementów w odpowiedniej kolejności. Najlepszym wyjściem na uzyskanie 100% korzyści grając w Color Zen – jest zaopatrzenie się w słuchawki na uszy, które w pełni przeniosą nas w głąb tej niecodziennej krainy.

blipblp

Blip Blup – Zakręcony Świat

Blip Blup reprezentuje kolejne śmiałe podejście do minimalistycznych puzzli na urządzenia z Androidem. Gierka od studia Ustwo wyróżnia się znakomitym wykorzystaniem różnych odcieni tego samego, jasnego koloru. Najlepsze jest to, że ten wspaniały artyzm graficzny idealnie komponuje się z rozgrywką umieszczoną na bardzo abstrakcyjnych poziomach.

puuk

PUK – Liczy się Prostota

PUK to definitywnie najprostsza gierka w tym rankingu zarówno pod względem zręcznościowym, oraz swojej unikalnej palety dwóch barw. Aczkolwiek, nie znaczy to, że w gierce nie zostały wzięte pod uwagę całe masy przeróżnych elementów stylizacyjnych. Gra potrafi wciągnąć swoją rozgrywką, a przy okazji zafundować nam wiele wspaniałych chwil poświęconych na mobilne urządzenia.

crussh

Crush – Miazga

Manipulowanie skupiskiem kolorowych bloczków może na pozór wydawać się powszechnie-występującą mechaniką. Jednakże, programiści z Radiangames znaleźli sposób, aby zaserwować nam tą rozgrywkę w całkiem odświeżonym wydaniu. Większość elementów została tutaj potraktowana bardzo ostrą grafiką opiewającą w charakterystyczną formę stylu, co stanowi prawdziwą ucztę dla oka.

Dodaj komentarz