Najlepsze tapety

Najlepsze tapety na urządzenia mobilne już są w zasięgu Waszych palców! Poniżej możecie zapoznać się z rewelacyjnymi aplikacjami, które dysponują imponującymi zbiorami jakościowych obrazów, oferując znakomitą dekorację dla ekranów telefonów z systemem Androida.

Piękne obrazy HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Best Wallpapers

Ta aplikacja charakteryzuje się szerokim wyborem zdjęć opracowanych w jakości HD. Możecie śmiało przebierać w różnorodnych tematykach, wybierając najlepsze tapety i zapisując je w folderze 'ulubione’. Aplikacja zapewnia kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, optymalne zużycie baterii, pełne wsparcie dla trybu poziomego i pionowego, a także możliwość dzielenia się tapetami na Facebooku, Twitterze, Google+, Pinterest, Tumblr, Flickr, Stumble oraz Instagramie.

Wspaniałe tapety HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: All Best Wallpapers HD 2016

Rozsiądźcie się wygodnie i umilcie sobie czas z jedną z najlepszych aplikacji z tapetami na systemy Androida. W środku możecie znaleźć mnóstwo obrazów w jakości HD, którymi następnie możecie dzielić się na Facebooku i Twitterze albo wysyłać do rodziny i przyjaciół za pomocą poczty elektronicznej. Aplikacja pozwala na szybki zapis obrazów na karcie SD, prostą instalację (zaledwie kilka kliknięć) oraz na korzystanie z prostego w obsłudze systemu nawigacji.

Zachwycająca jakość HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Best HD Wallpapers

Ta fantastyczna aplikacja odznacza się obrazami zaprojektowanymi wyłącznie w jakości HD, oferując szybkie namierzanie tapet dzięki wygodnemu podziałowi na kategorie. Wśród dostępnych kategorii znajdują się m.in. zwierzęta, ptaki, rośliny, natura, kreskówki, sport, żywność i inne. Aplikacja jest prosta w obsłudze i wyposażona w intuicyjny interfejs, dzięki czemu cała zabawa przebiega w przyjemnej atmosferze. Idealna apka do dekorowania zarówno telefonów komórkowych, jak i tabletów.

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tapety (Wallpapers for Me)

Dla wszystkich osób poszukujących wizualnej perfekcji przygotowaliśmy rewelacyjną apkę, dzięki której Wasze telefony zostaną wyniesione na zupełnie nowy poziom atrakcyjności. Aplikacja obejmuje 10 kategorii starannie wykonanych obrazów HD i QHD, dzielących się na abstrakcję, kreskówki, wakacje, miasta, naukę i technologię, zwierzęta, naturę, sport, tapety 3D oraz tapety minimalistyczne. Ładowanie i konfiguracja obrazów przebiegają bardzo szybko, a sama aplikacja wyposażona jest również w funkcję automatycznego ustawiania nowych teł, dzięki czemu nie będziecie musieli zmieniać swoich dekoracji drogą manualną.

Dodaj komentarz