Najlepsze zegarki smartwatch na rynku

W tym artykule chcemy się podzielić z Tobą listą najlepszych zegarków smartwatch. Jeszcze dwa lata temu były one czymś nieznanym, a dziś rynek jest na tyle zatłoczony, że trudno się w nim połapać. Oto kilka modeli, które są warte twojej uwagi.

Cookoo smartwatch to zegarek, który jest wodoodporny i nie trzeba go często ładować. Jego zaletą jest to, że można go kupić nawet w supermarketach ze sprzętem elektronicznym (często w zestawie z telefonem) w niskiej cenie. Nie ma zbyt rozbudowanych opcji, gdyż wyświetla jedynie powiadomienie o nowej wiadomości, bez możliwości jej odczytania.

LG Lifeband Touch – opaska popularna wśród osób, które zajmują się sportem. Jej największa zaletą jest prostota wykonania i możliwość współpracy z systemem iOS i Android.

Sony SmartWatch to interesujący gadget. Dzięki niemu można korzystać z setek aplikacji i funkcji. Największym minusem tego urządzenia jest design, gdyż zegarek jest gruby i prosty w budowie. Trzeba go ładować każdego dnia, co nie podoba się wielu osobom.

Samsung Galaxy Gear jest znacznie droższy i w tej chwili działa jedynie w połączeniu z trzema smartfonami dostępnymi na rynku. Oczywiście, są to smartfony firmy Samsung. Oferuje możliwość kontrolowania muzyki, krokomierz, korzystanie z aplikacji S trainer i wiele innych, ciekawych opcji. To świetny wybór dla osób, które mają smartfon Samsunga lub planują go kupić.

Martian Notifier to tak naprawdę zwykły zegarek z bardzo małym wyświetlaczem. Jego zaletą jest możliwość współpracy z każdym smartfonem, a także ponadczasowy design i wyświetlanie całych komunikatów na ekranie. Uważamy, że zegarki powinny częściej korzystać z takich dyskretnych rozwiązań.

Samsung Galaxy Gear 2 Neo jest znacznie tańszy od Galaxy Gear, a mimo to oferuje podobne opcje. Gear 2 Neo nie ma kamery, ale można na niego pobierać aplikacje i instalować je.

Nie wypada nie wspomnieć o firmie, która rozpoczęła szał na zegarki smartwatch – Pebble Steel nie ma kolorowego ekranu o dużej rozdzielczości, jednak ma ciekawy design retro i zapewnia widoczność w każdych warunkach.

Dodaj komentarz