Nelly’s Puzzle – Polacy nie gęsi, też znają się na grach

Jeśli chodzi o gry układankowe, trudno jest wymyślić coś nowego. Najlepiej dziś sprzedają się gry dużych firm, takie jak Candy Crush Saga i właśnie nim naprzeciwko wychodzi gra Nelly’s Puzzle. Opracowała ją polska firma.

Na uwagę zasługuje dobre spolszczenie gry. Możesz włączyć zarówno wersję po angielsku, po polsku, jak i w innych europejskich językach.

Gra ma bardzo dużo poziomów – pierwszy etap to 25 plansz, natomiast w całej grze jest około 100 etapów. Co ciekawe, gra oferuje interesujący watek fabularny, dzięki któremu przyciąga ona do smartfona dłużej, niż inne produkcje.

Rozgrywka jest bardzo prosta i polega na łączeniu elementów po 3. Na gracza czekają bonusy, dodatkowo zachęcające go do gry. Kolejnym plusem jest to, że gra może na przykład obrócić planszę, dzięki czemu same pojawią się kolejne dopasowania.

Grafika przypomina inne gry tego typu – jest bardzo ładna i kolorowa. Jeśli szukasz niebanalnej gry-układanki, Nelly’s Puzzle stanowi bardzo mocną pozycję na rynku. Polecamy nie tylko fanom.

Dodaj komentarz