Nexus 4 – poszukiwany!

Wiedzieliśmy, że Nexus 4 produkowany przez LG będzie hitem, jednak niewiele osób myślało, że będzie to hit wszech czasów!    Popyt jest tak duży, że Google ma problemy z wywiązywaniem się z zamówień, każdy okres dostępności  modelu trwa zaledwie kilka minut, po czym trzeba czekać nawet kilka tygodni, żeby mieć znów możliwość zakupu tego pożądanego modelu.  

Dlatego też platforma zakupowa eBay, będzie regulować sprzedaż Nexus 4, głównie z dwóch powodów, po pierwsze chcę zagwarantować sprawiedliwość i dać możliwość każdemu uczestnikowi akcji na uczciwy zakup, a po drugie chce chronić użytkowników przed oszustami, którzy tylko czekają na zdesperowanych ludzi pragnących stać się posiadaczami Nexusa 4. Pojawia się coraz więcej fałszywych ofert, które wprowadzają w błąd i naciągają na pieniądze, 

Zasady serwisu eBay pozwolą autoryzowanemu sprzedawcy dodać się do listy top sprzedawców, co ułatwi potencjalnym kupującym rozeznać się w tym, kto oferuje prawdziwe i oryginalne urządzenia, a kto jest oszustem.

Dobrą radą dla tych, którzy szukają w serwisie eBay Nexusa 4, może być zasada, mówiąca o tym, że  zawsze należy przeczytać każdy wpis w całości, stosować sprawdzone i oficjalne opcje płatności dla maksymalnej ochrony i należy również zwrócić uwagę  na sposób korzystania z różnych form kontaktu, które udostępnia dla Ciebie sprzedający. Nie dajmy się wciągnąć w szaleńczy wir świątecznych zakupów i róbmy je z głową, zwłaszcza w sieci.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia Nexusa 4, żeby umieć przynajmniej rozpoznać oryginał po zdjęciu.

(źródło: www.phandroid.com)

1 komentarz do “Nexus 4 – poszukiwany!”

  1. Wcale mnie nie dziwi to, ze tym telefonem jest tak duze zainteresowanie. Byłam go oglądać i jestem pod wrazeniem, nie spodziewałam sie aż tak dobrego telefonu, na żywo reprezentuje się lepiej niż na zdjeciach i opisach

    Odpowiedz

Dodaj komentarz