Nietypowe gry na Androida

Google Play Store obfituje w aplikacje, które mogą budzić zdziwienie. W tym artykule pokażemy najciekawsze z nich.

Happy Poo Flap to gra łącząca w sobie dwie gry – Happy Poo oraz Flappy Bird i to z tego programu została wzięta mechanika gry. Sterujemy w niej sympatyczną … kupą, która podróżuje przez świat i zbiera różne przedmioty. Jeśli lubisz kloaczny humor, to program dla Ciebie! Okazuje się, że to trzecia generacja klonowania pomysłu – pierwsza gra to Angry Birds, na podstawie której powstał Flappy Bird, a Happy Poo Flap powstało na koniec.

Face Swap to kolejna dziwaczna aplikacja – aby z niej skorzystać, należy zrobić zdjęcie, na którym będą przedstawione dwie osoby. Aplikacja zamieni je twarzami, co na pewno przyniesie komiczny efekt. Uważasz, że to dziwaczny pomysł? To jeszcze nic przy aplikacji Pimple Popper, dzięki której można uwolnić się od obsesji wyciskania pryszczy. Zamiast niszczyć swoją twarz, możesz wyciskać krosty w aplikacji. Ostrzegamy, że następna aplikacja jest jeszcze dziwniejsza i bardziej obrzydliwa. Nazywa się Poop Log i jest stworzono dla osób, które pragną sprawdzić, na co wskazuje ich poranna kupa. Aplikacja jest do ściągnięcia z Google Play Store.

Kolejnym programem jest Cry Baby Battle, dzięki której można irytować inne osoby nagraniami krzyków i płaczu swojego dziecka. Można ją włączyć w samolocie, pociągu i autobusie, co gwarantuje, że pasażerowie szybko wpadną w szał. Bitwa polega na tym, że w internecie porównujemy krzyki dzieci, szukając tych najbardziej irytujących i najgłośniejszych. Trzeba chyba nie mieć serca by korzystać z tak brutalnych aplikacji.

W Google Play Store pojawiły się także wyprzedaże na inne programy i gry. Jedną z nich jest Samurai II: Vengeance, która kosztuje teraz zaledwie 0,86 centów. Inną grą w promocji jest Earth And Legend – gra RPG z grafiką 3D, która do tej pory nie doczekała się żadnej negatywnej opinii w Google Play Store. Kosztowała do tej pory 7 dolarów, a ostatnio można kupić ją zaledwie za równowartość 3 zł.

Dodaj komentarz