Nietypowy głośnik dla fanów Androida

Urządzenia z Androidem są bardzo różnorodne – oprócz smartfonów i typowych akcesoriów, możesz kupić także głośniki, w kształcie zielonego robota.

Możesz kupić go w dwóch wersjach. Pierwsza wersja jest stojąca, natomiast druga, nie – można ją przymocować do szyby za pomocą przyssawki. Dzięki temu dobrze sprawdzi się w samochodzie.

Głośnik posiada akumulator, dlatego po jednokrotnym naładowaniu możesz cieszyć się długim odtwarzaniem muzyki bez obawy o to, że zabraknie prądu.

Dźwięk do głośnika dostarczany jest przez Bluetooth. Można dzięki niemu odbierać rozmowy, co następuje wtedy, gdy naciśniemy jego głowę.

Sam głośniki uLinkBota znajduje się na dole, dlatego nic nie psuje jakości dźwięku. Ma on bardzo ładny design, dlatego będzie przydatny dla każdego fana systemu operacyjnego Android, który nie chce słuchać muzyki z wbudowanych słuchawek.

Na rynku jest wiele ciekawych głośników Bluetooth, jednak żaden z nich nie może się wykazać tak ładnym wyglądem. UlinkBot jasno pokazuje, który system operacyjny lubisz najbardziej.

Dodaj komentarz