Nokia X Porting Bus w Polsce

Już w najbliższy piątek, 21 marca, niemal prosto z Mobile World Congress 2014 w Barcelonie przyjedzie do Warszawy Nokia X Porting Bus!

W trakcie MWC w Barcelonie deweloperzy z całego świata mogli odwiedzić autobus Nokia X i dowiedzieć się, jak przenieść swoje aplikacje Android do Nokia Store, gdzie będą one dostępne dla użytkowników smartfonów z rodziny Nokia X. Podczas kongresu eksperci firmy Nokia pomogli przenieść setki aplikacji.

Teraz Nokia X Porting Bus wyruszył w drogę po Europie i przyjedzie do tych, którzy nie mieli okazji pojawić się w Barcelonie. Na jego trasie znajdują się m.in. Londyn, Paryż, Berlin, Praga oraz Warszawa!

Nokia X Porting Bus zatrzyma się w Warszawie w piątek 21 marca na parkingu Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych, przy ulicy Koszykowej 86.

Autobus można odwiedzać w godzinach 10.00 – 18.00.

Każdy deweloper, który odwiedzi Nokia X Porting Bus, dowie się, jak przenieść swoją aplikację Android na telefon Nokia X, jak opublikować ją w Nokia Store oraz będzie mógł wziąć udział w wykładzie oraz specjalnej sesji technicznej. 4 sesje odbywają się w godzinach: 10.00 – 12.00, 12:00 – 14:00, 14:00 – 16:00 oraz 16:00 – 18:00.

Uczestnicy mogą także liczyć na pomoc ekspertów Nokia. Za każdą aplikację przeniesioną do Nokia Store deweloper otrzyma specjalne punkty DVLUP, które są wymienne na atrakcyjne nagrody w ramach programu DVLUP.

Dodaj komentarz