Nowa gra o rozwożeniu lodów

Czy pamiętasz film z Burtem Reynoldsem o nazwie Cannonball Run? W tym filmie było dużo jeżdżenia ciężarówką i motorem, a także lodów. W grze Ice Cream Nomsters jest podobnie. Wyróżnia się cukierkową grafiką, a zadaniem gracza jest dostarczanie lodów za pomocą specjalnego samochodu. Bierze się w niej pod uwagę zarówno pilność danego zlecenia, jak i czas, który pozostał nam do końca misji.

Jako właściciel vana przewożącego lody przejeżdżasz wokół domów, a jeśli pojawi się na nich symbol lodów, to oznacza, że trzeba dowieść do nich słodki, zamrożony ładunek tak szybko, jak to tylko możliwe. Aby rozbudować swój biznes, musisz zbierać monety, odpowiednio ustawiając pojazd.

Graczowi najbardziej przeszkadza czas, ponieważ jeśli będziesz czekał zbyt długo z dowiezieniem zamówienia, lody po prostu się roztopią, a biznes się skończy.

Na tym pomyśle powstało wiele słabych gier, jednak Ice Cream Nomsters wnosi powiew świeżości do gatunku Tycoon i potrafi przyciągnąć gracza na wiele godzin wirtualnej rozgrywki.

Dodaj komentarz