Nowa wersja LG Optimus F7 – przecieki z firmy wskazują, że może pojawić się w lipcu.

Wygląda na to, że firma US Cellular stara się wprowadzić na rynek własną wersję telefonu LG. US Cellular to firma zajmująca się szeroko pojętą dystrybucją smartfonów. Okazuje się, że specyfikacja podana w przeciekach z firmy przewyższa tą, która jest podana w Federalnej Komisji Łączności. Model będzie promowany wraz z innym LG, o numerze US780.

Jeśli szukasz danych technicznych, z ochotą zaspokoimy twoją ciekawość. Telefon zapowiada się bardzo interesująco. Ekran to 4.7 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 na 720 px. Procesor sterujący całym urządzeniem to 1.5 Ghz (dwurdzeniowy). Kamera z przodu ma rozdzielczość 8 mp – co z pewnością wystarczy, do wykonywania zdjęć wysokiej jakości.

Obawy może wzbudzać bateria – ma nieco ponad 2540 mAh – co przy łączności 4G LTE może być niewystarczające do długiej pracy. Telefon będzie działał pod systemem operacyjnym Android 4.1.2 i późniejszymi. Nie mamy informacji o dostępnej pamięci, ale będzie można ją rozszerzać za pomocą kart microSD.

Jeden z wewnętrznych dokumentów firmy wskazuje na datę premiery – będzie to 5 lipca tego roku. Oczyma wyobraźni widzimy już stosy nowych smartfonów w magazynach US Cellular.

Dodaj komentarz