Nowe funkcje Gmaila – skorzystaj z autorespondera

W systemie operacyjnym Android KitKat pojawił się nowe funkcje, które pomagają w bezprzewodowym drukowaniu plików. Ostatnie uaktualnienie poczty Gmail pozwala na korzystanie z wielu udogodnień. Po pierwsze, w przypadku udania się na zasłużony urlop możemy ustawić autoresponder, który działa bezpośrednio z poziomu Gmaila. Nie trzeba już żmudnie ustawiać przekierowań. Dzięki temu inne osoby otrzymają powiadomienie o tym, że jesteś w tej chwili niedostępny.

Nową funkcją jest też dodawanie innych typów plików niż dotychczas. Możesz skorzystać z PDF oraz plików .zip oraz wielu innych z poziomu menu Gmaila. Do tej pory można było dodać jedynie zdjęcia lub pliki wideo.
Na koniec, jeśli jesteś użytkownikiem systemu operacyjnego Android KitKat, skorzystaj z opcji drukowania wiadomości bezpośrednio z Gmaila. Wystarczy nacisnąć przycisk Print, a wiadomość wydrukuje się za pomocą drukarki, która należy do twoich plików. Miejmy nadzieję, że wkrótce całkiem zapomnimy o zwykłym drukowaniu plików za pomocą drukarki podłączonej kablem.

Dodaj komentarz