Nowe opcje w Google Wallet

Na rynku działa kilka programów, które oferują płacenie za pomocą transakcji online. Stosunkowo nowym systemem jest Google Wallet, dzięki któremu można znacznie prościej płacić w internecie i za pomocą urządzeń mobilnych. Niedawno w tym programie pojawiły się aktualizacje, dzięki którym możemy korzystać z zupełnie nowych opcji. Google skupia się na tym, by dodać do swojego systemu opcje niespotykane w innych. Największym zaskoczeniem jest dodanie kart podarunkowych – do tej pory można było z nich korzystać za pomocą sklepu Google Play.
Możesz nawet ustawić sobie powiadomienie, które powie Ci, kiedy znów będą dostępne dane karty podarunkowe. Można wybierać nie tylko z fizycznych prezentów, lecz także z aplikacji.
Google pomogło w szybszym wysyłaniu pieniędzy z karty debetowej, dzięki czemu z tej usługi korzysta jeszcze więcej zainteresowanych osób. Można także poprosić o darowiznę od znajomych lub rodziny za pomocą aplikacji lub przez wysłanie wiadomości E-mail. Zmiany wskazują dobry kurs programu.

Dodaj komentarz