Nowe opcje w programie Twich

Program Twich służy udostępnianiu gameplay na żywo, dzięki czemu ludzie mogą oglądać twoje potyczki z innymi graczami lub komputerem. To program, który przez ostatnie lata stopniowo zdobywa coraz większą popularność, ale użytkownicy skarżyli się na design aplikacji.

Na szczęście pojawiła się wersja 3.0, w której postanowiono poprawić większość błędów. Twitch 3.0 w wersji na Androida jest wykonany w stylu najnowszych programów tego typu, podczas gdy poprzednia wersja była brzydsza nawet od Androida 2.3 Gingerbread.

Okno aplikacji w końcu podzielone jest w logiczny sposób – wyraźnie widać, w którym miejscu musimy się zalogować, by otrzymać dostęp do specjalnych opcji.

Dobrze prezentuje się też okno gier – na początek wybieramy, z jakiej pozycji film chcemy obejrzeć lub przesłać. Po wejściu w okienko pojawia się nam widok kanałów na żywo, a w wielu przypadkach można nagrać gameplay i udostępnić go dopiero później. Można także dopasować jakość transmisji do naszego urządzenia i połączenia z internetem.

Dodaj komentarz