Nowe opcje w programie Vine

Użytkownicy programu Vine będą zadowoleni z nowej opcji, która pojawiła się w interface. Po aktualizacji programu można cieszyć się z opcji Vine Messages. Można wysyłać wiadomości zarówno do pojedynczych osób, jak i do grup. Możliwe jest też wysyłanie wiadomości z linkiem do plików wideo, dzięki czemu Twoi bliscy będą mogli na nią szybko odpowiedzieć. Co najlepsze, wiadomości w Vine nie są ograniczone jedynie do kontaktów. Można je wysłać także do kontaktów e-mail lub przez SMS, nawet jeśli jakaś osoba nie jest członkiem Vine.
Twórcy programu uznali, że najlepsze będzie proste wysyłanie wiadomości, dlatego aby ją wysłać wystarczy kilka kliknięć.
Podstawową opcją Vine jest prezentowanie zdjęć oraz filmów wideo, które nakręciliśmy. Inną opcją, która niedawno się pojawiła, jest zmiana kolorów swojego profilu. Należy ją najpierw odblokować w ustawieniach programu. Twórcy aplikacji mają nadzieję, że w ten sposób poszerzą jeszcze grono odbiorców. Miejmy nadzieję, że zmiany nie zakłócą podstawowej funkcji serwisu.

Dodaj komentarz