Nowe smartfony Honor 3c i 3s

Firma Huawei ma nowy plan na nazywanie swoich smartfonów. W Berlinie pojawiły się dwa modele oznaczone marką Honor, bez podpisu producenta. Działania marketingowe przebiegają bardzo sprawnie i już od następnego miesiąca będzie można kupić smartfony w sieci RTV Euro AGD. Na początku będą dostępne jedynie w sklepie internetowych, a sieć ma wyłączność na tę markę. Model Honor 6 kosztuje 1399 złotych.

Modele nazywane Huawei Honor będą się teraz pojawiały tylko i wyłącznie w Azji, natomiast w Europie kupimy markę Honor. Dział tych modeli ma osobny zarząd i obecnie poszukuje w Polsce pracowników.
Smartfon oznaczony jako Honor 3c pojawi się w sprzedaży od 17 listopada i będzie znacznie tańszy od modelu 6c. Jego cena to około 139 euro.
Model Honor 6 ma bardzo dobrą specyfikację – wrażenie robi nie tylko bateria o pojemności 3100 mAh, lecz także ekran 5 cali 1920 na 1080 pikseli, który wyświetla 16 milionów kolorów. Ilość RAM to aż 3 GB, natomiast procesor to sprawdzony Kirin 920 z ośmioma rdzeniami.

Dodaj komentarz