Nowe smartfony LG

Firma LG ostatnio potwierdziła nieskończone plotki i oznajmiła, że model G3 jednak się pojawi. Na konferencji w Korei wyszło na jaw, że firma pracuje nad dwoma nowymi smartfonami, mianowicie nad G Flex 2 oraz Vu 4. Jedno i drugie urządzenie ma szansę pojawić się w sprzedaży w drugiej połowie tego roku.
Nowy G-Flex to oczywiście następca pierwszego modelu, który pojawił się na początku roku i oferował niesamowite opcje za bardzo wysoką cenę. Nie wiadomo, czy firma będzie kontynuowała wyposażanie smartfona w ekran zdolny do niewielkich odkształceń i obudowę, która samodzielnie „leczy” rysy gdy jest poddana wysokiej temperaturze.
Smartfon Vu to coś zupełnie nowego – firma zamiast odgrzewać stare kotlety stworzyła konkurencję dla serii Galaxy Note, co oznacza, że nowe modele będą biznesowymi phabletami ze świetną obudową. Tył ekranu wykończony jest piaskowanym aluminium, co wygląda jeszcze lepiej niż sztuczna skóra w serii oferowanej przez konkurencyjnego Samsunga. Pierwsze zapowiedzi tej serii były już we wrześniu 2013 roku.

Kategorie LG

Dodaj komentarz