Nowe tablety Samsung

Niedługo mają pojawić się dwa tablety z serii Galaxy Tab S. Ponieważ poddano je benchmarkowi AnTuTu, znamy specyfikację tych modeli. Jeden i drugi posiada ekran AMOLED, co odróżnia je od wszystkich innych tabletów. Poprzedni tablet Samsunga z takim ekranem to Galaxy Tab 7.7 z roku 2011. Inne firmy nie odważyły się kopiować technologii Samsunga.
Urządzenie o przekątnej ekranu 8.4 cala posiada rozdzielczość 2560 na 1600 pikseli oraz procesor Exynos 5420 octa-core. Wyposażono je także w 3 GB RAM i 32 GB miejsca na pliki użytkownika. Kamera z tyłu tego modelu ma 8 MP, natomiast kamera z przodu to moduł 2 Mp. System operacyjny to Android 4.4 KitKat.
Nazwa robocza tego tabletu to SM-T700, a plotki na jego temat pojawiały się tysiące razy. Pamiętaj, że powyższa specyfikacja nie jest wyczerpująca, gdyż nie wiadomo dokładnie, czy ten tablet będzie miał slot na karty micro SD. Wszystkie pozostałe smartfony i tablety firmy Samsung zostały wyposażone w ten element, dlatego pozostałe informacje mogą także być niepełne.

Dodaj komentarz