Nowe wersje Moto 360

Moto 360 to jeden z najciekawszych smartwatchy na rynku. Ostatnio pojawiła się jego nowa wersja, zegarek będzie dostępny w kolorze szampańskiego złota.

Moto 360 wyróżnia się przede wszystkim innym designem – zamiast sportowego paska i wydłużonej obudowy oferuje on klasyczną, okrągłą „tarczę”, która jest połączona z paskiem w srebrnym kolorze lub ze skóry.
Nie ma wątpliwości, że bransoleta wykonana z metalu wzbudzi wśród użytkowników więcej emocji, niż plastikowy pasek, dlatego spodziewamy się dobrej sprzedaży urządzeń. Można kupić także mniejszą wersję z cienką bransoletą, która na pewno bardziej spodoba się paniom. Niezależnie od tego, czy wolisz bransoletę 19 mm czy też 23 mm, cena jest taka sama i wynosi niemal 900 złotych (299 dolarów), a na wysyłkę towaru należy czekać od jednego do dwóch miesięcy. Na Amazonie można kupić bransoletę do Moto 360 także osobno, ale jej cena jest bardzo wysoka – kosztuje 80 dolarów. W tej cenie można kupić tradycyjny zegarek z dobrą bransoletą i ją przełożyć.

Dodaj komentarz