Nowe wieści na temat Galaxy F

Samsung Galaxy F to model zapowiadany od dłuższego czasu. Ma on stanowić przedłużenie serii Galaxy Zoom, w której znajdują się smartfony wyposażone w obiektywy takie same, jak możemy znaleźć w aparatach kompaktowych. Pojawiły się też nowe zdjęcia tego urządzenia, na których widać, że ma prawdopodobnie metalową ramkę wokół ekranu. Wygląda podobnie jak ekran iPhone 5 i HTC One/One M8.
Wiele osób na pewno ucieszy się z tego, że Samsung w końcu zainwestował w lepsze materiały do tworzenia swoich urządzeń – metalowa obudowa powoduje nie tylko wzrost wagi smartfona, lecz także większy prestiż.

Na zdjęciach widać, że tylna klapka urządzenia jest zdejmowana, dzięki czemu można będzie wymienić baterię, gdy jej czas działania okaże się dla nas zbyt krótki. Klapka jest wykonana z plastiku. Jaka będzie specyfikacja tego modelu? W przypadku pozostałych smartfonów z serii F specyfikacja była gorsza, od najmocniejszych modeli z serii Galaxy S, jednak w tym przypadku urządzenia będą wyposażone identycznie.

Dodaj komentarz