Nowe YouTube na dużym ekranie

Firma Google intensywnie pracuje nad stworzeniem Google TV, jednak dostęp do tego serwisu jest na razie trudno dostępny i niedopracowany. Pierwszym ruchem do poprawienia funkcjonalności Android TV było wprowadzenie poprawek w YouTube, dzięki którym działało lepiej na dużych ekranach. Dzięki temu aplikacja wygląda lepiej, a po lewej stronie pojawił się pasek, pozwalający na szybki dostęp do subskrypcji, list odtwarzania, historii i panelu dodawania plików. W Android TV widać także cały czas okno wyszukiwania filmów.

Użytkownicy zyskali możliwość ustawienia tych opcji, w odpowiadający sobie sposób. W jaki sposób można korzystać z nowego YouTube? Jednym ze sposobów jest zakup Xbox One, gdyż właśnie na nim pojawi się jako pierwsze. Jeśli nie masz zamiaru poświęcać pieniędzy na konsolę, to na oglądanie filmów w nowym YouTube musisz poczekać jeszcze kilka miesięcy.

Czy nowy design jest lepszy od starego? Na pewno Google go uprościło, przez co łatwiej jest korzystać z niego za pomocą pilota lub smartfona.

Dodaj komentarz